• 18 Січня, 2022

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з відкриттям XXVII Міжнародного свята лемківської культури «Лемківська ватра». Щорічні фестивалі лемківської культури – це зустрічі людей, щирих українців, розкиданих по всьому світу.

 І Польща, і Україна засудили операцію «Вісла», в  результаті якої сотні тисяч людей втратили свою малу батьківщину. Але я впевнена, що велика Батьківщина стала для Вас матір`ю, бо розсіяні по всій її території лемки, – стали носіями древнього українського духу та української культури для своїх східних братів.


Ви були, є і завжди будете невідємною частиною нашого народу, нашої багатогранної української культури.


 Незважаючи на втрату прабатьківських земель, Ви зберегли свій дух, патріотизм і вірність Україні. Яскравим підтвердженням цього є активна діяльність вашого товариства.


З повагою та шаною я висловлюю Вам слова подяки за те, що Ви – представники Лемківщини, пронесли крізь роки любов до свого краю, зберегли незабутні лемківські традиції і продовжуєте їх популяризувати.


Переконана, що справжнє багатство українського народу та української культури у різноманітті культурних проявів. Тому я не розділяю українців – знаю, що ми разом належимо до  нашої великої Батьківщини.


 


Премєр-міністр України


 Юлія Тимошенко


 

Попередня

Антикризова програма з МВФ продовжує ефективно виконуватися і вже прийнято рішення виділити України черговий транш у 3,3 млрд. дол.

Наступна

Василь ФЕРЕНЦ:«Лемко був, лемко є, лемко далі буде»