• 9 Грудня, 2021

Дорогі діти, батьки, вчителі!

Привітання Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко із Днем знань

1 вересня  велике свято в Україні – День знань. Цього року воно особливе, адже нашій незалежній державі виповнилося 18 років. Це вік повноліття. На вільній землі, у вільній країні виросло нове покоління людей.


Цього року до школи іде на 13 тисяч першачків більше. Це  – свідоцтво того, що українці народжують усе більше дітей – тих дітей, які втілять у життя усі наші мрії, побудують щасливе майбутнє.


Мине ще десять років – а час летить так швидко! – і сьогоднішні наші маленькі першоклашки згадуватимуть цей день , можливо як найсвітліший та найрадісніший у їх молодому житті. Тому я дуже прошу дорослих – батьків, учителів, бабусь і дідусів –  зробити так, щоб вони й справді запам’ятали це свято як свій перший самостійний крок у великий, дивний та прекрасний світ знань…


Дорогі батьки і вчителі! Сьогодні наша країна переживає не найлегші і не найкращі часи. Але я запевняю Вас, що зроблю все від мене залежне – і навіть більше – для того, щоб якнайшвидше життя покращилося.


Я тримаю на особистому контролі виплату зарплат працівникам бюджетної сфери: стежу, щоб ви отримували її день в день. Більше того, мій уряд знайшов можливість індексувати зарплату працівникам бюджетної сфери відповідно до темпів інфляції.


Ми також знайшли кошти, щоб до кінця року добудувати та реконструювати ще 132 школи, а вже з 1 листопада – дати селу шкільні автобуси.


Я розумію, що такі кроки не вирішать усіх проблем освітньої галузі, та я вірю, що поступово, маючи за плечима вашу підтримку і віру, я зроблю життя освітян гідним.


Зі святом Вас, любі мої!


            З повагою


            Премєр-міністр України                               Юлія ТИМОШЕНКО

Попередня

Дорогі тернополяни!

Наступна

Дорогі діти, батьки, вчителі!