• 28 Червня, 2022

Леонід Кравчук: «Де ви бачили такого чоловіка, який зміг би працювати 16-18 годин на добу? А Юлія Тимошенко може, вона щоденно захищає інтереси України!»

У вівторок, 15 грудня у Тернополі побував перший Президент України, довірена особа в єдиному Загальнодержавному виборчому окрузі кандидати на посаду Президента України Юлії Тимошенко – Леонід Кравчук. На зустріч з Леонідом Макаровичем Кравчуком у педагогічному університеті прийшли сотні студентів, викладачів і жителів обласного центру.«Будь-яке політичне рішення непросте, – розповів Леонід Макарович. – Я підтримую Юлю Володимирівну, бо керуюся виключно інтересами України. Я певен, що ці вибори будуть незвичайними. Питання стане ребром – бути або не бути українській владі, національній демократії і державній перспективі. А я хочу бачити нашу країну не окремо взятою Донецькою областю, або Польською, чи Російською, а саме Україною. Бути осторонь мені не личить. Тому що я приймав новонароджену українську державу на руки. І відповідаю за її незалежність».
За словами Леоніда Макаровича, він уважно проаналізував дії всіх кандидатів у президенти. Зрештою, і прийшов до висновку, що найбільше професіоналізму, системності, послідовності і відповідальності є в кандидата у Президенти Юлії Тимошенко.
«У час економічної, соціальної та політичної кризи Кабмін та уряд на чолі з Тимошенко – єдина структура, яка реально працює. З впевненістю хочу сказати, якщо б зараз урядом керувала не Юлія Володимирівна, ми б жили набагато гірше. Її постійно критикують. Але це роблять люди, яким би просто поговорити. Можу назвати десятки програм, опрацьовані і прийняті Кабміном, які дали людям і робочі місця, і зарплати тощо. Одна з них – підтримка авіабудування. Саме при підтримці уряду ця галузь не впала. Тепер країна торгує українськими літаками з іншими державами. Ще одна галузь – металургія, яка дає 40% валютних надходжень в економіку України. І це завдяки пільгам, що надав уряд металургійному комплексу. Зараз він може конкурувати на світових ринках. Візьмемо і підготовку до Євро-2012. Дякуючи позиції прем’єра, будуються дороги, готелі… Завдяки створенню Аграрного фонду, село в надзвичайно складній ситуації виживає і розвивається. Цьогоріч ми зібрали найбільший за часів незалежності урожай. Продаємо зерно за кордон. Але є люди, які нічого не роблять і кричать, що все погано, – пояснив Леонід Кравчук.!»
А найбільшою перемогою Уряду, вважає Леонід Кравчук, є розв’язання земельного питання. За спрощеною схемою мільйон українців безкоштовно одержують акти на землю, а це є ознакою того, що селяни стануть господарями на своїй землі, про що вони донедавна тільки могли мріяти.
Незважаючи на те, що результати роботи Юлії Тимошенко видно неозброєним оком, дивно, на думку першого Президента, що усі політичні партії та їхні лідери в один голос критикують жінку-прем’єра.
«Усі політики “обливають брудом” Юлію Володимирівну. Я ж переконаний, що вони бояться, що Тимошенко прийде до влади і запровадить диктатуру – диктатуру закону. Адже Конституція і закон мають виконуватися починаючи від Президента і закінчуючи простим українцем, — запевнив Леонід Макарович. — Зараз Ющенко нічого не робить, бо став в опозицію до Тимошенко. Те, що він нетривалий час побув прем’єром – цього замало. Ющенко гарно говорить, але він більше говорить, ніж робить, розраховуючи, що за нього його ідеї хтось втілюватиме, але це не та держава. Знаєте, жодному кандидата у Президенти я претензій висувати не хочу. Але мені є що сказати тим, котрі не бачать Україну в європейському, цивілізованому просторі. І я це зараз роблю. Бо політика Тимошенко не на словах, а на реальних фактах свідчить, що вона прагне збудувати сильну, незалежну Україну, забезпечивши її майбутнє. »
Леонід Кравчук зазначив, що в разі перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах Україна почне розвиватися швидкими темпами. Його аргументи чіткі та логічні. По-перше, уряд, загартований боротьбою з економічною кризою, вже є. По-друге, більшість у парламенті, яка підтримуватиме Тимошенко, теж є, щоб там не говорили про її формальність. Саме ці фактори дозволять усім гілкам влади (президент, уряд, парламент) працювати злагоджено і приймати потрібні для людей рішення.
«Задумайтесь, чому всі політики, від крайньо правих до крайньо лівих та так званих демократів, коли сходяться в одному домі, скажімо, на передачі у того ж Шустера, одразу стають єдиним фронтом проти Тимошенко? Хоча перед тим начебто були готовими одне одному перегризти горлянки. Ставки дуже високі. І свій вибір треба зупиняти на реальному кандидатові. Тимошенко – єдина, хто може виступити на рівні і побороти Партію Регіонів.»
Перший Президент України переконаний, що мудрий національно-патріотичний Тернопільський край зробить правильний вибір. І для нього це не порожні слова, адже Леонід Макарович добре знає і завжди схвально відгукується про мешканців Тернопільщини, а особливо про теребовлянців, які в 1994 році, після його поразки на президентських виборах, практично одноголосно обрали його до Верховної Ради.
«Теребовлянці обрали мене народним депутатом, віддавши понад 90% голосів. Це було для мене свято, адже тут мене зустрічали з хоругвами, з квітами, з добрими побажаннями. Як і тоді, на цій благодатній землі віяло духом патріотизму, національної честі та гордості. Він, цей дух, живе на цій землі і донині, – заявив Леонід Кравчук.»
Коли Леоніда Макаровича запитали, чи змінилось місто з часів його останнього до нас візиту, відповів: «Так, змінилось на краще. Але купи сміття, які знову виросли біля багатоповерхівок, не прикрашають ні Тернопіль, ні місцеву владу, яка ніяк не може вирішити це питання.»
«Я не розумію, чому не можуть домовитись між собою усі сторони конфлікту – голови ОДА, обласної ради та міський голова? Напрошується єдиний висновок, що для людей, які відповідають за “сміттєву проблему”, головне – поборотись. Доводилось чути: мовляв, національна ідея важливіша за сміття. Авжеж, але ви це сміття приберіть, підтвердіть задекларовані лозунги конкретними справами – і тоді люди побачать, що ти можеш щось для тієї ідеї зробити. І коли сьогодні Юлія Тимошенко зробила так, щоб люди, скажімо, могли одержати державний акт на землю, не обходячи по колу чиновників й не роздаючи кожному хабара, це вже реальна справа. Любов до країни треба підтверджувати конкретними справами. Тому усіх патріотів закликаю об’єднатися навколо Юлії Тимошенко.»

Попередня

Василь Деревляний про Межигір’я, Миролюбівку і Бандеру

Наступна

На Тернопільщині порушено 3 кримінальні справи на основі виявлених фактів порушень під час виборів депутатів обласної ради, що відбулися 15 березня цього року