• 9 Грудня, 2021

Увисла святкувала отримання двох з половиною сотень державних актів на земельні наділи

У понеділок, 11 січня жителі села Увисла, Гусятинського району організували справжнє свято з колядками, піснями, гуморесками і танцями.


Свято було присвячене важливому для всієї громади події – безкоштовного отримання 259 державних актів на право приватної власності на земельні ділянки. Місцеві гурти художньої самодіяльності, Тернопільський гурт «Баби», з спеціально підготовленою програмою, та гості свята вітали місцевих жителів з довгоочікуваною і приємною подією.Урочисту місію з вручення цінних документів увислівчанам виконали довірена особа кандидата на Пост Президента України Юлії Тимошенко Михайло Миколенко, начальник Державного управління земельними ресурсами у Тернопільській області, член партії ВО «Батьківщина» Іван Крисак та депутати Густинської районної ради від фракції «Батьківщина» Віталій Остафійчук та  Степан Гладун.


Гордий такою подією, першим односельчан привітав сільський голова Увисли Василь Ковальчук (один з перших членів партії ВО «Батьківщина»), який вже 22 роки є незамінним на відповідальній і авторитетній посаді – сільського голови. За свою щоденну турботу про рідне село та його жителів Василь Володимирович має неабияку повагу та шану від увислівчан.«Земля – це наш з вами скарб. Вона дає нам роботу, приносить урожай. А державний акт, який ви сьогодні отримаєте – це офіційний і дуже важливий документ, який засвідчує, що лише ви є господарями на своїй землі.», —  розповів сільський голова. — «Загалом, у нашому селі 1708 земельних ділянок підлягають під виготовлення державних актів, 520 заяв ми передали для виготовлення офіційних документів. З приємністю хочу нагадати, що минулого місяця, під час свого перебування на Тернопіллі, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко особисто вручила 20 державних актів на право приватної власності на земельні ділянки саме увислівчанам. І сьогодні 239 офіційних документів вам вручать гості, які завітали на наше свято.»


Для захисту інтересів громадян,  Прем’єр-міністра України Юлія Тимошенко ініціювала прийняття Постанови Кабінету Міністрів №844 “Про деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році”. Відтак всі громадяни України, щодо яких прийнято рішення про передачу земельних ділянок у приватну власність, можуть за спрощеною системою,  безкоштовно отримати державні акти на право приватної власності на земельні ділянки.


«Саме завдяки Юлії Тимошенко сьогодні кожен з нас, без бюрократичних перепон, безоплатно отримує свій державний акт на землю.», — зазначив Василь Ковальчук. — «Принагідно я сьогодні хочу подякувати і народному депутатові від Блоку Юлії Тимошенко Василеві Деревляному за допомогу та сприяння у реставрації дитячого садочку для наших дітей та внуків».


Представники Блоку Юлії Тимошенко в Тернопільській області продовжують контролювати виконання Постанови Кабміну, власноруч передавати людям вже виготовлені акти на земельні ділянки.


До вручення державних актів запросили Михайла Архиповича Миколенко довірену особу кандидата на Пост Президента України Юлії Тимошенко.«Треба берегти те, що ми маємо, берегти свою родючу землю. Я бажаю вам хороших урожаїв, сил, здоров’я і наснаги до роботи на своєму грунті.», — побажав Михайло Миколенко. — «Від сьогодні залишилося лише декілька днів до події, яка може стати переломною у історії нашої держави, тому закликаю вас зробити правильний вибір на користь гідного кандидата у Президенти України.»Щоб не помилися у своєму виборі, Михайло Архипович закликав людей озирнутися в  минуле усіх кандидатів, проаналізувати ними зроблене, уважно почитати передвиборчі програми.


«Пригадайте 90-роки, коли після сьомої години зумисне виключали світло і наші діти готували домашнє завдання при свічках, коли по 12 місяців нам не виплачували зарплат. І саме тоді, ще зовсім молодий політик Юлія Тимошенко взялася до розробки бюджетного кодексу, який виправи цю важку ситуацію з заборогованістю зарплат. Вона 10 мільярдів гривень вилучила у посередників олігархів і направила їх у атомні ГЕС, і в нас знову безперебійно засвітилося світло в оселях. Але ж олігархи не пробачили їй таких дій, вони на чолі з Кучмою запроторили її до в’язниці. Лише сміливість, терпіння і Господня опіка допомогли їй вистояти в той не простий час.», — розповів Михайло Миколенко. — «Зверніть увагу на виборчу програму Юлії Тимошенко, яка надзвичайно відрізняється від програм всіх інших кандидатів. Зокрема, я хочу наголосити на одному з пунктів програми нашого кандидата – ефективна і відповідальна влада. Влада і громада повинні бути разом, на одному рівні, влада повинна керуватися у своїх діях совістю і мораллю. На жаль сьогодні в Україні тіснішим є зв’язок між владою і олігархічними кланами, а щоб виправити таку ситуацію треба найвищих посадовців держави навчити бути відповідальними за свої дії. Тому, Юлія Тимошенко пропонує зняти недоторканність з усіх високо посадовців, у тому числі Президента, Міністрів, депутатів і притягувати до найвищої міри покарання, за скоєні злочини, довічного ув’язнення.»


Михайло Архипович також пригадав, коли він був головою Тернопільської обласної ради, рішеннями сесій рада 43 рази зверталася до чинного Президента з питаннями соціальними, економічними, культури та освіти, але на жодне з них Президент навіть не відреагував.


«Це лише ще один приклад того, що новий Президент України повинен бути дієвим. І Юлія Тимошенко на шляху розвитку нашої держави пропонує вам новий бюджетний кодекс. Згідно якого основна частина податків та зборів буде залишатися в міських, сільських та селищних громад і ви самі на чолі з сільським головою зможете розпоряджатися ним, розвивати своє село.»
Привітав з урочистою подією увислівчан і начальник Державного управління земельними ресурсами у Тернопільській області, член партії ВО «Батьківщина» Іван Крисак. Він зазначив, що на даний час в Густинському районі саме в селі Увислі зареєстровано найбільше державних актів на право приватної власності на земельні ділянки, а це є показником хорошої і оперативної роботи сільського голови та усієї сільської громади.«Я хочу наголосити, що завдяки ініціативі Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, люди, які роками, через брак часу чи коштів, не могли виготовити актів на право приватної власності на свої земельні ділянки, сьогодні таки отримали цей надзвичайно важливий документ. І я переконаний Увисла стане першим селом в нашій області, яке завершить приватизацію земель.»


Попередня

Юлія Тимошенко допомогла «СЕ Борднетце-Україна»

Наступна

Лише Юлія Тимошенко за підтримки кожного патріота країни зможе відстояти Незалежність України та її європейську ідентичність!