• 19 Січня, 2022

Влада запустила репресивну машину проти членів партії «Батьківщина»

Заява фракції БЮТ у Верховній Раді України

Напередодні виборів до органів місцевого самоврядування діюча влада посилила тиск і розгорнула переслідування по всій країні членів партії «ВО «Батьківщина», в тому числі її майбутніх кандидатів, особливо на мажоритарних округах.

Так, лише протягом кількох останніх тижнів представники силових структур здійснили невиправдані захоплення осередків партії та громадських приймалень народних депутатів від БЮТ у низці областей України.

На громадську приймальну народного депутата, члена фракції БЮТ Костянтина Бондарєва, який очолює київський обласний осередок партії, спецпідрозділи силових структур здійснили напад. У Черкасах, під безглуздими, надуманими приводами представники силових структур здійснили обшук у приміщенні обласного осередку партії, внаслідок чого була вилучена партійна документація.

Останнім прикладом показової і цинічної розправи над активістами партії «Батьківщина» є захоплення офісу Кримської республіканської партійної організації «ВО «Батьківщина» озброєними працівниками СБУ.

Є цілком очевидним, що за час свого управління країною діюча влада, її представники не виправдали очікувань та довіри суспільства. Безпідставно підняті ціни на газ, не забезпечений належний соціальний захист населення.

Тому єдине, що може допомогти діючій владі втриматися на владному Олімпі – це тотальне захоплення влади на усіх рівнях, в тому числі шляхом придушення, по суті, єдиної опозиційної сили, якою є партія «Батьківщина», очолювана Юлією Тимошенко.

Саме тому влада запустила репресивну машину залякування, шантажу та погроз проти членів партії «Батьківщина» в масштабах всієї країни. За допомогою правоохоронних органів здійснюються напади на приміщення «Батьківщини», чиниться тиск на активістів партії. Влада на місцях робить усе, щоб паралізувати роботу осередків опозиційної партії та заблокувати діяльність народних депутатів, депутатів всіх рівнів від нашої політичної сили і майбутніх кандидатів від партії «Батьківщина»

З огляду на це, фракція «Блок Юлії Тимошенко» у Верховній Раді України заявляє рішучий протест проти таких дій. Ми звертаємось до гаранта Конституції, до усіх представників владної вертикалі на місцях чітко дотримуватись вимог Основного закону стосовно права людини на свободу політичних уподобань та політичну діяльність, негайно припинити свавілля, переслідування інакомислячих, залякування та переслідування громадян, які є членами ВО «Батьківщина», або симпатизують нашій політичній силі.

Ми застерігаємо: така практика призведе до того, що Україна знову буде вкинута у вакханалію беззаконня, а всі демократичні надбання, які наша держава здобувала протягом майже 20 років, будуть втрачені назавжди.

Влада робить величезну помилку, намагаючись знищити єдину впливову опозиційну силу. Така практика не робить честі ані діючій владі, ані Україні загалом в очах світової спільноти.

www.byut.com.ua

Попередня

На численні прохання жителів області, дрібних підприємців фракція «Батьківщина» в Тернопільській міській раді ініціювала створення першого комунального ринку в місті Тернополі

Наступна

Депутат тернопільської міської ради від фракції «Батьківщина» Юрій Вересюк на останній сесії Тернопільської міської ради відстояв право жителів міста на встановлення індивідуального опалення