• 29 Вересня, 2021

«Батьківщина» закликає співвітчизників 27 листопада вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду

Партія «Батьківщина» візьме участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та акціях «Запали свічку» й «Голодомор-геноцид: пам`ятаємо», які запропонував провести Громадський комітет із вшанування пам`яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 років в Україні.

«Батьківщина» підтримує звернення Громадського комітету із закликом згадати безвинно загиблих в Голодоморі, який був «безпрецедентним злочином, спрямованим не лише на фізичне знищення українців, але й на позбавлення українського народу його волелюбного духу, його ідентичності, викорінення навіть думки про свободу та власну державу».

«Батьківщина» підтримує заклик Громадського комітету до політичних сил не використовувати в цей день партійну символіку і підтримує концепцію проведення заходу «під державними прапорами із жалобними стрічками, на аполітичній основі». Блок в узгоджених з Громадським комітетом межах бере участь у підготовці акції.

«Батьківщина» закликає співвітчизників 27 листопада, в День пам`яті жертв голодоморів і політичних репресій, вшанувати пам’ять мільйонів українців, загиблих від Голодомору-геноциду.

В цей день відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку», під час якої вже не перший рік в пам`ять про померлих від Голоду українці запалюють вогники у своїх вікнах.

Основні заходи акції «Запали свічку» та «Голодомор-геноцид: пам`ятаємо» пройдуть біля Меморіалу пам`яті жертв Голодомору 1932-33 років у столиці о 16-00, відтак у Блоці розраховують на активну громадянську позицію киян та масову участь городян у жалобних заходах. 

Як відомо, до Громадського комітету із вшанування пам`яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 років в Україні входять Ольга Богомолець, В`ячеслав Брюховецький, Іван Вакарчук, Дмитро Гнатюк, Іван Дзюба, Сергій Квіт, Ніна Матвієнко, Марія Матіос, Євген Захаров, Дмитро Павличко, Мирослав Попович, Олег Рибачук, Володимир Сергійчик, Ігор Юхновський та інші відомі діячі.

Попередня

Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас

Наступна

Теребовлянську районну раду очолив представник \”Батьківщини\”