• 9 Грудня, 2021

У Чортківській районній раді частина псевдо-патріотів голосували «проти» припинення політичних репресій опозиції в Україні…

Сьогодні, 12 січня депутатська фракція «Батьківщина» на сесії Чортківської районної ради ініціювала заяву до Президента та Генпрокуратури з вимогами припинити політичні репресії проти опозиції, згортання демократії та свободи слова в Україні, знущання над пам’яттю історично-важливих постатей, Героїв України.

Як розповів голова Чортківської районної партійної організації ВО «Батьківщина», керівник депутатської фракції «Батьківщина» у Чортківській райраді Віктор Шепета, проект рішення з вимогами до Президента та Генпрокуратури підтримали не всі опозиційні демократичні сили у райраді.

«На великий подив присутніх на сесійному засіданні, частина «Нашої України» на чолі з керівником фракції проголосували «проти» припинення політичних репресій опозиції в Україні, а вочевидь і всіх інших, перелічених в заяві вимог до діючої антиукраїнської влади», – зазначив Віктор Шепета. – «Звісно ж не сподобалася така заява до Президента і депутатам від Партії регіонів, вони «утрималися» при голосуванні, але це не завадило сесії прийняти цей проект рішення 51 депутатськими голосами «за». Невдовзі заява буде передана адресатам».

Попередня

Іван Кириленко: Ще не пізно зупинити машину політичної інквізиції

Наступна

Міська рада Борщова вимагає від Януковича – припинити репресії проти опозиції