• 19 Січня, 2022

Партія «Батьківщина» давно акцентувала увагу на беззаконні голови Борщівської РДА, який сьогодні затриманий за фактом хабарництва (оновлено)

Народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний неодноразово звертав увагу керівництва держави, правоохоронних органів та громадськості на неправомірну діяльність голови Борщівської РДА Івана Чепесюка, затриманого за фактом хабарництва.

За отримання 276 тисяч гривень хабара, 15 січня затримано голову Борщівської райдержадміністрації Івана Чепесюка та двох місцевих депутатів: Віктора Лисака (депутат обласної ради від Партії регіонів, голова районної організації Партії регіонів) та Миколи Микетейчука (депутат Борщівської райради).

За словами Василя Деревляного, сьогодні правоохоронні органи мають детально перевірити діяльність за попередні роки усіх затриманих правопорушників.

«Ми давно акцентували увагу на беззаконні дії голови Борщівської РДА, який сьогодні затриманий за фактом хабарництва. Зокрема, розглядаючи звернення жителів Борщівського району та керівників сільськогосподарських підприємств з скаргами та звинуваченнями п. Чепесюка у вимаганні хабарів, я як народний депутат привертав увагу правоохоронних органів до питання надання земельних ділянок І.Чепесюком, яке відбувалося з порушенням норм земельного законодавства та інших незаконних дій», – зазначив Василь Деревляний.

Діюча антиукраїнська влада на місцевому та всеукраїнському рівні, правоохоронці тривалий час не реагували на порушення законодавства з боку голова Борщівської РДА Івана Чепесюка.

У зв’язку із цим, вважає Василь Деревляний, є підстави припускати, що хабар, отриманий Іваном Чепесюком в суботу, 15 січня, не був першим, тобто, подібні протиправні дії вчинялись і раніше.

До вашої уваги копії документів-відповідей на депутатське звернення народного депутата Василя Деревляного:

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 

Попередня

Засіваємо усіх тернополян

Наступна

«Батьківщина» вимагає від МЗС України адекватної реакції на недружні дії зі сторони російських органів влади та правоохоронців відносно Бібліотеки української літератури в Москві