• 9 Грудня, 2021

Партія «Батьківщина» вимагає від влади прибрати свої руки від україномовних шкіл, – заява

Вчора стало відомо про ще один точковий удар режиму Януковича по українській освіті. Цього разу влада заявила про закриття єдиної україномовної школи в місті Красний Луч в Луганській області.

Поки опозиція і суспільство чинить опір українофобським планам міністра освіти Табачника на загальнонаціональному рівні, на місцях крок за кроком з благовоління і при потуранні Януковича вичищається шкільне навчання державною мовою.

Так, нагадуємо, на початку року влада прийняла рішення про закриття єдиної спеціалізованої україномовної школи у місті Лисичанську, у якій навчалися діти з проблемами зору та з діагнозом ДЦП.

Раніше заявлено про зменшення кількості класів з українською мовою навчання на Донеччині і в інших областях.

Друк підручників російською минулого року різко збільшено за рахунок скорочення посібників державною мовою.

Все це тільки незначний перелік із того, що зроблено владою для дискримінації права дітей навчатися українською.

Партія «Батьківщина» вимагає від влади прибрати свої блудливі руки від школи у Красному Лучі. Ми переконані, що сьогоднішні школярі в нашій державі аж ніяк не прагнуть мати освіту на рівні «кровосісів», які намагаються «умікнути Україну».

Ми висловлюємо свою солідарність з батьківським комітетом і педагогічним колективом, які намагаються захистити своїх дітей від мовної дискримінації з боку українофобської влади.

Також повідомляємо, що парламентська фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагатиме виклику у Верховну Раду міністра Табачника для доповіді щодо зменшення шкіл і класів з українським навчанням.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Захищаючи катів українського народу, влада Януковича кидає за грати невинних людей, – заява

Наступна

Жителі сіл Зборівського району отримали безкоштовну юридичну допомогу