• 21 Жовтня, 2021

Українські суди готові виносити будь-які рішення на вимогу Януковича, – заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

Сьогоднішнє рішення Печерського районного суду столиці свідчить про те, що суди в Україні служать не закону, а персонально президенту Януковичу.

Про це йдеться у заяві фракції «БЮТ-Батьківщина» з приводу відмови суду задовольнити скаргу Юлії Тимошенко на порушення проти неї кримінальної справи щодо укладення газових контрактів.

«Відверто кажучи, ми передбачали подібний розвиток подій і не покладали надій на справедливе рішення Печерського суду. Але те, що давно є очевидним для нас, про що ми не припиняли говорити весь час від початку політичних репресій в Україні, сьогодні стало очевидним для всієї країни і для світової спільноти. Судову систему України перетворено в рабу Януковича», – заявляють депутати фракції «БЮТ-Батьківщина».

Фракція нагадує, що в ході розгляду скарги Тимошенко її захисник Сергій Власенко наводив суду більш ніж переконливі аргументи на користь незаконності порушення справи проти лідера партії «Батьківщина».

Зокрема, про фальсифікацію постанови про порушення справи свідчать документи з Генеральної прокуратури та Міністерства юстиції, вже опубліковані у ЗМІ.

Йдеться про лист міністра юстиції О. Лавриновича голові СБУ В. Хорошковському, в якому йдеться, що Прем’єр-міністр України не має затверджувати директиви на переговори компанії «Нафтогаз»: \”вимог необхідності затвердження Кабінетом міністрів директив делегації НАК \”Нафтогаз України\” на переговори з іншими суб\’єктами господарювання статут (НАКу) не містить\”.

Крім того, у справу, порушену ГПУ, підшитий документ тої ж ГПУ (!), який свідчить про безпідставність основної статті звинувачень проти Юлії Тимошенко (перевищення службових повноважень). Як відомо, у відповідь на запит депутата-регіонала заступник керівника ГПУ В. Кудрявцев зазначив таке: \”Директиви делегації НАК \”Нафтогаз України\” на переговори з ВАТ \”Газпром\”… не можуть розглядатися в розумінні директив уряду, затвердження яких регулюється законодавством України\”.

Таким чином, зазначається у заяві фракції «БЮТ-Батьківщина», абсурдність винесеного сьогодні рішення у здравомислячих людей не викликає сумнівів.

«Сьогодні Печерський суд, сам того не бажаючи, виніс звинувачення не Юлії Тимошенко, а персонально Віктору Януковичу. Оскільки красномовно довів факт знищення правосуддя в Україні», – вважають у фракції «БЮТ-Батьківщина».

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко доводитиме свою правоту в європейських судах, наголошують у фракції, а реформа української судової системи стане першим державним пріоритетом відразу після звільнення Україні від Януковича.

Попередня

Василь Деревляний, один із депутатів Верховної Ради України від Тернопільщини, став на захист ошуканих пайовиків аферистом Щепановським за підтримки місцевої влади та силових структур

Наступна

Галичина є захисником України, хранителем її духовних цінностей, джерелом української ідентичності та мови, – Юлія Тимошенко