• 5 Грудня, 2021

Обласна влада на чолі з Хоптяном продовжує покривати афериста Щепановського

У вівторок, 7 червня біля Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася масова акція протесту з метою відстоювання законних прав пайовиків ПП «ТФ «Будівельник». Напередодні проведення акції до народного депутата України, голови ТОО ВО «Батьківщина» Василя Деревляного звернулися голови ініціативних груп пайовиків ПП «ТФ «Будівельник», яким на їх прохання, було надано інформаційну та технічну допомогу в організації мітингу.

\"\"

Пікутуючі хотіли висунути вимоги до голови Тернопільської ОДА та керівництва правоохоронних органів краю, але жоден чиновник не вийшов до громади.

\"\"

Це спонукало пікетувальників до радикальніших дій.

\"\"

\"\"

Рухаючись то в одну то в іншу сторону по трьох пішохідних переходах, сотні пайовиків заблокували рух транспорту по центральних вулицях міста: вул..Замковій, Крушельницької та Грушевського.

\"\"

Лише цим пікетувальники змогли привернути до себе увагу представників влади.

\"\"

Голову ОДА, міського голову, керівників міліції та прокуратури області мітингувальники зустріли гучними вигуками: «Владу геть!… Ганьба!…». Люди з осудом та докором запитували, де аферист Щепановський, чому, обікравши тисячі тернополян на мільйони – мільярди гривень він на волі, чому його та його брата, який очолює Тернопільську районну адміністрацію, і який теж безпосередньо брав участь в обкраданні людей та цих аферах, покриває влада області та керівництво правоохоронних органів? Пайовики не приховували своїх емоцій і просто в очі губернатора кричали: «Хоптяна геть!…»

\"\"

Вочевидь, не очікуючи на такий вибух емоцій, голова ОДА нервово потирав тремтячі руки. Спершу губернатор почав сверджувати, що йому все відомо про беззаконня, вчинене по відношенню до пайовиків та звинувачувати у всьому попередню владу, яка, за його словами, за квартири та гроші дозволила Щепановському розвернути ці афери. Але ж тоді виникає питання, чому маючи факти порушення законодавства та прав громадян, винні продовжують гуляти на волі та навіть займати високі провладні посади? Кожна наступна фраза Хоптяна викликала шквал обурення, а особливо після того як губернатор та обласні очільники міліції та прокуратури почали просити у людей дати ще один шанс Щепановському.

\"\"

«Чому ви покриваєте бандита?», – постійно вигукували з натовпу люди, а можновладці продовжували переконувати обдурених, що аферисту потрібно дати час… Вочевидь, час для того, щоб встигнути розрахуватися з усіма провладними покровителями, та за крадені людські гроші освоюватись на розкішних заморських остовах!?…

P.S. Нагадаємо, що реагуючи на звернення майже 3 000 ошуканих тернополян та очевидні факти порушення прав людей та чинного законодавства, 10 травня 2011 року народний депутат України Василь Деревляний направиви депутатське звернення до Генпрокурора України, Міністра внутрішніх справ та голови СБУ України, а вже 13 травня поточного року з депутатським запитом звернувся до Прем’єр-міністра України. 24 травня 2011 р., у відповідь на звернення народного депутата Василя Деревляного правоохоронні органи взялися за розслідування афер Щепановського, про цей йдеться у листах-відповідях СБУ України, Генпрокуратури України та МВС України.

Варто зазначити, що окрім Василя Деревляного, жоден з народних депутатів, які представляють Тернопілля, жоден високопосадовець, до якого зверталися ошукані пайовики, не зробив жодного кроку на зустріч цим людям.

Попередня

Шановні журналісти!

Наступна

Споживчий кошик українця виявився гіршим, ніж пайок військовополоненого у 1941 році