• 26 Січня, 2022

Черговий наступ судовиконавців на наметове містечко у Києві

Сьогодні до наметового містечка у Києві знову «завітали» судовиконавці. Про це з Києва повідомив заступник голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимир Бойко.

«Вони залякували учасників мирної акції рішенням суду, яким було обмежено гарантоване Конституцією право громадян на мирні зібрання.

Це вже другий візит судовиконавців за три дні, а це зводить до думки, що влада планує вдатися до силового розгону мітингувальників, вочевидь саме для цього було звезено таку значну кількість правоохоронців», – зауважив В. Бойко.

Варто зазначити, що присутність та погрози чиновників, присланих Януковичем зовсім не налякала учасників акції. Лише глузування та сміх, за словами Володимира Бойка, викликала юридична неграмотність службовців, адже поведінка та складений ними акт виглядали по меншій мірі безглуздо.

«Не взявши інформації про організатора акції, згідно поданої заявки, акт було складено безадресно. Тим більше у рішенні суду, яким апелювали «маріонетки» влади нічого немає про заборону розміщення приймалень народних депутатів…», – наголосив заступник голови ТОО ВО «Батьківщина».

Попередня

Головатий ледь не засудив Януковича, «виправдовуючи» Тимошенко

Наступна

Блаженніший Святослав звернувся до судді Родіона Кірєєва з проханням про зміну міри запобіжного заходу для Юлії Тимошенко