• 26 Січня, 2022

За святкування Дня Незалежності опозиціонерів тягнуть на допит

Автора Акту проголошення незалежності України, народного депутата чотирьох скликань, Героя України Левка Лук’яненка викликають на допит за участь у святкуванні 20-ої річниці Незалежності України.
Про це йдеться у заяві Левка Лук’яненка у відповідь на отриману повістку з’явитися до слідчого.

«Я, Лук\’яненко Левко Григорович, громадянин української держави, 24 серпня 2011 року брав участь в урочистому святковому мітинзі, присвяченому 20-ій річниці проголошення України незалежною державою біля пам\’ятника Тарасу Шевченку», – зазначив він.
   
«День проголошення незалежності української держави є найбільшим Національним Святом, і я вважав за потрібне прийти до святого місця нашої Батьківщини, аби разом з киянами та гостями розділити радість цього свята», – наголосив Лук’яненко.
 
«Мене обурює влада, яка виставила озброєні підрозділи у стальних шоломах, з дубинками і з захисними щитами проти мирних людей. Не пустила мирну ходу по вулицях Києва і застосувала сльозогінний газ», – сказав він.
 
Левко Лук’яненко наголосив, що «відповідальність за порушення громадського порядку лягає цілком і повністю на владу, яка організувала зіткнення з демонстрантами».
 
«З огляду на вищевикладене, я обурений викликом мене до слідчого, вимагаю скасувати порушену кримінальну справу, провести службове розслідування про перевищення повноважень міліцією», – заявив Левко Лук\’яненко.  

Також, сьогодні 29 серпня стало відомо, що міліція викликала на допит заступника голови \”Батьківщини\” Олександра Турчинова та НУНСівця В\’ячеслава Кириленка в рамках розслідування справи про День Незалежності.

Крім того, повістки для дачі свідчень отримали народні депутати: БЮТівець Володимир Яворівський та НУНСівець Олесь Доній.

Інтернетогляд

Попередня

В рамках акції протесту активісти Тернопільської «Батьківщини» проїхали 1 100 кілометрів. ФОТО

Наступна

Тернопільська обласна організація підтримала ярмарку вишиванок у Тернополі. Фото