• 23 Жовтня, 2021

Президент найбільшої європейської партії закликає українську владу звільнити Юлію Тимошенко

Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс готовий посприяти у організації обстеження стану здоров\’я Юлії Тимошенко європейськими медиками.

\”Я переконаний, що пані Тимошенко і її колеги потребують нагальної медичної допомоги. Отже я готовий звернутися до асоціації лікарів нашої країни, щоб надати таку допомогу\”, – сказав Вільфред Мартенс сьогодні на прес-конференції, повідомляє персональний сайт Тимошенко.

Крім того, Президент ЄНП зазначив, що у розмові з Віктором Януковичем повідомив президенту про ненадання дозволу на зустріч з лідером партії \”Батьківщина\” Юлією Тимошенко.

\”Я свою першу тезу в промові до президента якраз розпочав з того, що я йому розказав, що мені не дозволили відвідати Юлію Тимошенко. Я хотів це зробити, і я хотів також просити про те, щоб дозволили надання медичної допомоги для неї та інших ув’язнених, які там (в СІЗО) знаходяться. Він сказав, що \”я поважаю ваші переконання\”, – зазначив Вільфред Мартенс.

Президент ЄНП вчергове наголосив на необхідності звільнення з-під варти екс-прем\’єр-міністра, адже, на його переконання, кримінальна справа, порушена стосовно Юлії Тимошенко має політичну складову.

\”Я наполегливо закликаю представників влади вашої країни негайно звільнити пані Тимошенко\”, – заявив він.

Як відомо, сьогодні захисник Сергій Власенко повідомив журналістам про значне погіршення стану здоров\’я Юлії Тимошенко, за проявами схоже на ангіну: у екс-прем\’єра підвищена температура та болі у горлі.

Напередодні Вільфред Мартенс намагався отримати в суді дозвіл на відвідання Юлії Тимошенко в Лук\’янівському СІЗО, але суддя Кірєєв такого дозволу не надав.

Європейська народна партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій, що сьогодні налічує 74 партії з 39 країн. Як голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей, так і голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу та голова Європейського парламенту Єжи Бузек є членами Європейської народної партії. 13 комісарів Євросоюзу та 17 глав держав і урядів ЄС належать до ЄНП, зокрема, це – Ангела Меркель, Ніколя Саркозі та Дональд Туск. Фракція ЄНП є найбільшою фракцією в Європейському парламенті.

www.byut.com.ua

Попередня

Василь Деревляний: «Неприпустимим є надання представниками нинішньої виконавчої гілки влади переваг чи фінансової підтримки одній релігійній конфесії» ФОТО

Наступна

Юлія Тимошенко: Свобода слова, яка вже одинадцять років пов‘язана з ім‘ям Гії, ще повернеться в країну