• 18 Січня, 2022

Чергова байка міськради, або коли на Тарнавського поремонтують дороги?

Проблема вкрай занедбаного стану доріг та прибудинкових територій набуває все глобальнішого та критичного характеру. Замість того, щоб хоча б частково вирішувати наболіле, міська влада Тернополя продовжує обіцяти та обдурювати тернополян.

\"\"

«Про свою проблему мені розповіли мешканці будинку за адресою вул. Г.Тарнавського, 12, що у місті Тернополі.

Суть питання полягає в тому, що вже черговий раз міська влада їм обіцяє провести ремонт прибудинкової території.

І в черговий раз – не виконує своїх обіцянок. Тобто свідомо вводить людей в оману.

Пані Олександрою Гумен (на фото), жителькою згаданої вулиці, передано два листи, в яких відповіді громадянам носять цілком протилежне тлумачення.

Для прикладу, витяги з обох листів:

Лист № 1225 від 12.03.2011р. : «…Виконання робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території вказаного будинку передбачено проектом плану капітального ремонту житлового фонду на 2011р.»

Лист №5385 від 25.08.2011р.:«…виконання робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території будинку за адресою вул.Генерала М.Тарнавського, 12 не передбачено титульним списком капітального ремонту житлового фонду на 2011р.».

Виходить, ще у березні поточного року кошти на ремонт дороги все таки були, але до вул. Тарнавського вони так і не дійшли, мабуть, у кабінет міськради «заблукали». «Заблукали», як кажуть, на довго, бо в серпні, у відповідь на повторне звернення громадян виявилося, що коштів «не передбачено». От і робіть висновки …

Звертаючись до представників влади, хочеться вірити, що міська влада з третьої спроби таки дослухається до проблем жителів Тарнавського, 12, а в управлінні житлово-комунального господарства наведуть порядок. І, можливо, все таки знайдуть ті передбачені кошти, які «заблукали»…?»

Член Тернопільської міської організації «ВО «Батьківщина»

Тарас Білан

Попередня

«… Схаменіться! Будьте люди, бо лихо вам буде…»

Наступна

Тернопільська «Батьківщина» продовжує поповнювати бібліотеки Тернополя корисною та цікавою літературою