• 20 Січня, 2022

Тернополяни у перших рядах захисту демократії та законності. ВІДЕО

Численна делегація представників партії ВО \”Батьківщина\” Тернопільщини, сьогодні, 11 жовтня приймає участь в мітингу у Києві, біля Печерського райсуду.

Саме активісти \”Батьківщини\” та \”Батьківщини молодої\” Тернопільщини стоять у перших рядах перед бійцями \”Беркут\” та внутрішніх військ, які незаконно витісняють мирних мітингувальників з Хрещатика.

Див. відео: http://www.youtube.com/watch?v=eIaR0B-zNeA&feature=player_embedded#t=0s

Партія \”Батьківщини\” подавала заявку на проведення акції. Про це, під час зачистки Хрещатика, заявив з трибуну біля Печерського райсуду перший заступник лідера партії ВО \”Батьківщина\” Олександр Турчинов.

\”Заявка на проведення мирної ходи по Хрещатику була подана до Київської міської адміністрації. Ніхто не може заборонити наші конституційні права\”, – сказав він.

Всупереч Законам та Конституції, станом на 11:15 працівники спецпідрозділів міліції застосовуючи фізичну силу, закінчили зачистку Хрещатика від учасників акції на підтримку Юлії Тимошенко.

\”Беркут\” відтіснив мітингувальників на бордюри та заблокував їх там. Час від час у автозаки грузять учасників мирної акції.

P.S. Наразі біля Печерського районного суду Києва, де розглядається «газова справа», зібралися близько 10 тисяч прихильників лідера опозиції, екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з всієї України.

Попередня

Юлія Тимошенко: Вирок, написаний президентом, нічого не змінить ні в моєму житті, ні в моїй боротьбі

Наступна

Вчора вночі суд заборонив мітинги в центрі Києва