• 29 Вересня, 2021

Микола Томенко: Опозиція доб’ється того, що Юлія Тимошенко та Юрій Луценко будуть на свободі

Сьогодні ефірі Радіо «Свобода» Заступник Голови Верховної, один з лідерів партії «Батьківщина» України Микола Томенко заявив, що «ніхто в опозиції не очікував, що суддя Родіон Кірєєв випустить Юлію Тимошенко на свободу, вибачиться перед нею і вручить квіти».

«Було цілком зрозуміло, що виконується політичне замовлення влади і воно повинне як мінімум на рівні суду першої інстанції бути завершеним», – сказав він.

Натомість, за словами Віце-спікера, це не означає, що боротьба зупинилася.

«Боротьба триває і цю боротьбу опозиція здійснюватиме всіма передбаченими чинним законодавством методами», – наголосив він.

За його словами це, зокрема, підготовка апеляції до українського та європейського судів; вимога до парламентської більшості підтримати спільні правки опозиції до закону про декриміналізацію тощо.

Однак найважливішим, на переконання Миколи Томенка, є те, щоби суспільство зрозуміло, що свободи людини і громадянина це демократичні цінності, які важливі не лише опозиції, а важливі всім.

«Необхідно, щоб суспільство не просто віртуально обговорювало все це з кавою чи пивом в Інтернеті, а реально впливало на перебіг подій», – підкреслив він.

«Тому наше сподівання також на активізацію суспільства в боротьбі за свої права і свободи», – додав політик.

Такі дії, на переконання Віце-спікера, не сьогодні-завтра призведуть до того, що Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та інші опозиційні політики будуть на свободі.

Попередня

Заява Верховного представника Кетрін Ештон від імені Європейського Союзу щодо вироку у справі Юлії Тимошенко

Наступна

Правозахисники вважають вирок Тимошенко безпідставним