• 5 Грудня, 2021

«Зона підвищеного травматизму» або за таку передвиборну програму: ноги в тазік з цементом та в Тернопільське озеро…

31 жовтня 2010р. відбулись вибори до місцевих рад. Переконливу перемогу в Тернополі отримали представник політичної партії ВО «Свобода» (Тернопільський міський голова та 31 депутат з 60).
Базою, на яку дана політична партія опиралась, була їх передвиборча програма.

Головна теза :„ стрімкий соціальний , економічний та культурний розвиток міста на засадах справедливості та порядку”.

Читаючи ж саму передвиборну програму ВО „Свободи” задаєшся запитанням : хто і для кого її (програму) писав?

Програма написана таким чином, що більшість її пунктів виконати неможливо. Автор не врахував ні економічної, ні політичної ситуації в місті та Україні, свідомо вводячи громадян в оману(обіцяючи „золоті гори”) з метою отримання найвищого результату на виборах.

Для прикладу :

– славнозвісна обіцянка про те, що всі пенсіонери їздитимуть в маршрутках безкоштовно ( в перший же місяць буде скасовано незаконне рішення Тернопільського міськвиконкому, яке обмежує кількість пільговиків в маршрутках).

Шановний авторе програми!:

1. Такого рішення міськвиконкому не існувало і не існує в природі.

2. Кількість пільговиків, що мають право їздити безкоштовно регламентується відповідною постановою Кабінету міністрів України, а не рішенням міської ради.

3. Можна прийняти рішення про те, що ці видатки фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, але такі видатки в бюджеті 2011 не передбачені.

4. Є варіант «натиснути» на перевізників. Однак це зробити майже неможливо . Головою комісії міської ради щодо транспору є депутат від «Свободи». Який, до речі, одночасно є і заступником директора приватного підприємства по перевезеннях Тернополем. Робіть висновки шановні пенсіонери теперішні, а також майбутні…

– „введення в експлуатацію сміттєсортувальної лінії придбаної Тернопільською обласною радою”.

Скільки років, як купили – до цих пір не встановили.

Кайда і Ко, щойно прийшовши до влади, витратили з бюджету 2 000 000грн. на придбання сміттєсортувальної лінії, хоча на той час у Тернополі вже була одна, краща за якістю сміттєсортувальна лінія, яку придбала для Тернополя Юлія Тимошенко, будучи Прем’єр-міністром України. Не зважаючи на це купили ще одну, заробили на відкатах і забули… Люди подейкують, що це купу металолому, яку узагалі неможливо запустити до роботи.

– „підігрів тротуарів в зимовий період в зонах підвищеного травматизму” – робиться тротуар біля ЦУМу. Швидше за все ЗМІ настільки «замучили» вже міського голову, що той просто вимушений зробити хоч один. Але за словами експертів, те як стелять асфальт поверх труб для обігріву свідчить про те, що вже весною тротуари прийдеться перестеляти заново, а це нові витрати з кишень платників податків.

Для прикладу наведено лише три пункти з передвиборної програми ВО «Свобода».

За таку програму слід „зацементувати ноги в тазік, та відправити поплавати на Тернопільське озеро”.

Коли громадскість через ЗМІ вимагає виконання передвиборних обіцянок, бюджет пустий (наближається економічна криза) виконання передвиборних обіцянок перед людьми стає проблематичним…

Є інший варіант, замість пустих обіцянок, які потребують залучення чималих коштів з міського бюджету: стояти на захисті інтересів громади, проти самочинного будівництва, вирубки парків, зміни цільових призначень приміщень перед так-званими „місцевими князьками”.

Однак і це не вдається. Всі ми пам’ятаємо „громогласні” заяви свободівців про фальсифікації регіоналами на виборах. Скандально – відомий 28 округ було розкритиковано та прийнято звернення в прокуратуру з вимогою покарати винних у фальсифікаціях…

Пройшов рік. Депутат-регіонал поважно ходить на сесії, а свободівці замість того, щоб викинути останнього з сесійної зали, як вони це робили на камери центральних телеканалів в Львові, Сімферополі, та інших містах, вітаються з ним за руку та під гімн України разом голосують…

Висновок один: думаймо, панове тернополяни, бо однією лапшою, що вішають на вуха деякі передвиборчі програми, ситим не будеш!!!

З повагою,

член партії ТМО ВО «Батьківщина»

Тарас Білан

Попередня

Володимир Бойко: Якщо чиновник «завалив» роботу, то його призначають на іншу відповідальну посаду

Наступна

Захист Юлії Тимошенко оскаржив порушення нових справ