• 18 Січня, 2022

Для розгляду проблем садового товариства «Ювілейне», вкотре піднятих Василем Деревляним, Генпрокуратурі не вистачило 15 днів

Але перевірку таки організовано…

Реагуючи на звернення членів садового товариства «Ювілейне», що у м. Тернопіль, у яких незаконно відібрали земельні ділянки, зруйнували їхні садові будинки та викорчували сади, народний депутат України Василь Деревляний звернувся до Генпрокуратури України.

«Починаючи з 2007 року і громадяни, і я, як народний депутат, неодноразово звертався до органів прокуратури з приводу незаконного надання в оренду Тернопільською міською радою земельної ділянки площею 8,74 га за адресою вул. Київська-Генерала Тарнавського товариству з обмеженою відповідальністю «Ровекс», – пояснив ситуацію Василь Деревляний.

За його словами, до Генеральної прокуратури України було надіслано звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення Тернопільською міською радою Конституції України, Земельного кодексу України, законів України, невиконання рішень судів при відведенні, передачі, наданні у користування земельних ділянок, а також численних службових зловживань при розпорядженні об’єктами комунальної власності та бездіяльності органів прокуратури по запобіганню порушенням міської ради.

«Тимчасова слідча комісія провела перевірку діяльності Тернопільської міської ради в результаті якої, було підсумовано, що рішенням Тернопільської міської ради: щодо відведення згаданої земельної ділянки та затвердження її проекту землеустрою – прийняті з порушенням вимог чинного законодавства України», – пояснив народний депутат.

У депутатському зверненні до Генпрокуратури Василь Деревляний висловив вимогу: «згідно чинного законодавства України, невідкладно вжити передбачених законом заходів для усунення порушень законних прав членів садового товариства «Ювілейне», притягнення винних осіб до встановленої чинним законодавством України відповідальності, а також вжити заходів для відновлення порушених прав членів товариства».

В результаті, у своїй відповіді заступник Генпрокурора повідомив, що: «Генпрокуратурою України організовано перевірку», але для розгляду давньої проблеми Тернопільського «Ювілейного» 15 днів (наданих згідно законодавства) виявилося замало.

«З явних фактів порушень законодавства, конституційних та законних прав громадян, які роками оббивають пороги, щоб відвоювати справедливість, випливає байдужість та корумпованість міського та обласного прокурорів, які не вирішують проблем пересічних тернополян. Я сподіваюся, що Генпрокуратура згідно букви закону, розставить всі крапки над і, у цій ситуації, а також дасть належну оцінку керманичам Тернопільської обласної та міської прокуратури, які своєю бездіяльністю на декілька років затримали розв’язання проблем «Ювілейного», – резюмував В. Деревляний.

До вашої уваги відповідь Генпрокуратури України на депутатське звернення народного депутата України Василя Деревляного:

\"\"

Попередня

Юлія Тимошенко вже понад 100 днів перебуває за гратами, – Кириленко

Наступна

Василь Деревляний знову прийшов на допомогу ошуканим пайовикам Щепановського