• 5 Грудня, 2021

Янукович свідомо планує вбити Юлію Тимошенко, – заява «Батьківщини»

Влада свідомо реалізує сценарій вбивства Юлії Тимошенко у слідчому ізоляторі.

Про це, зокрема, свідчать заяви керівника пенітенціарної служби про те, що Юлію Тимошенко повернуть до звичайної камери СІЗО, оскільки вона «не докладає зусиль для свого одужання», повідомили в партії «Батьківщина».
 
У своїй заяві \”Батьківщини\” йдеться про те, що у влади відмовили гальма елементарної порядності.
 
«Яких зусиль має докладати для свого одужання Юлія Тимошенко, якщо вона вже понад місяць не встає з ліжка, а отримує тільки знеболювальні, та й то нерегулярно? Яким дивним чином може одужати хвора жінка без діагнозу, без ліків і навіть без лікаря, якому вона довіряє?», – говориться в заяві.
 
«Цілком очевидно, що отримати належне лікування Юлія Тимошенко зможе лише в умовах стаціонару спеціалізованого медичного закладу поза межами СІЗО, і це підтверджено висновками незалежних медиків», – нагадали в партії.  
 
Там підкреслили, що в усіх інших випадках виникають серйозні підозри в намаганні фізичного знищення лідера опозиції.
 
«Подібні заяви керівництва пенітенціарної служби, цинічні висновки тюремних лікарів, абсурдні виїзні засідання суду – це все рішення, які спрямовані на вбивство Юлії Тимошенко. Ми переконані, що замовлення на страту іде персонально від Януковича», – підкреслили в «Батьківщині».
 
«Ми продовжуємо наполягати, що Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО абсолютно безпідставно. Вона має бути негайно звільнена з-під арешту», – заявили в партії.

Попередня

Остап Семерак: Закон про ринок земель – це механізм захоплення землі сім’єю Януковича

Наступна

Теодозій КУХАРСЬКИЙ: «Земельна реформа в Україні має відбутися, але за умови, що будуть повністю захищені права пересічного українця та подолана тотальна корупція в державі»