• 28 Червня, 2022

Сергій Власенко: Апеляційний суд готується підтвердити вирок Кірєєва

Апеляційний суд Києва вже має рішення щодо скарги Юлії Тимошенко на рішення Печерського райсуду, яким її було засуджено до семи років ув’язнення.
Про це заявив захисник Сергій Власенко на брифінгу біля Лук’янівського СІЗО, коментуючи вчорашнє засідання суду.

«Вирок Юлії Тимошенко вже написаний , її засудять до семи років ув’язнення», – сказав він.
 
Власенко зазначив, що вчорашнє засідання апеляційного суду розставило усі крапки над «і».
 
«По суті, подальше слухання справи втрачає будь-який сенс. Я впевнений у тому, що вирок суду залишить в силі рішення Печерського райсуду і Тимошенко буде остаточно засуджена до семи років тюремного ув’язнення», – сказав він.
 
«Це прямо виходить з того, що вчора відбувалося в апеляційному суді», – додав Сергій Власенко.
 
Зокрема, він зазначив, що суд відмовився змінити Юлії Тимошенко міру запобіжного заходу, безпідставно відмовився відновити судове слідство і заслухати представника «Нафтогазу» Ігоря Костя.
 
«За нормального розгляду судової справи тільки ці покази є підставою для відміни вироку і для закриття справи у зв’язку з відсутністю підстав для порушення кримінальної справи представниками Генпрокуратури, які тиснули на «Нафтогаз», – сказав захисник.
 
Сергій Власенко повідомив, що у зв’язку із заявою Ігоря Костя вимагатиме порушення кримінальної справи.
 
«Відповідна заява про порушення кримінальної справи буде подана найближчими днями до Генеральної прокуратури. Заява Костя є безпрецедентною підставою для розслідування того, як себе поводить наша Генпрокуратура», – сказав він.
 
При цьому за брифінгом Власенка біля СІЗО пильно слідкували кілька працівників СБУ у цивільному, які фіксували всі брифінги захисту Юлії Тимошенко під слідчим управління ГПУ і Печерським судом. Також ці особи перебували у прес-центрі апеляційного суду під час розгляду скарги Юлії Тимошенко.
 
Коли Сергій Власенко попросив одного з цих людей не знімати і показати посвідчення, чоловік почав виправдовуватися, що, мовляв, він мешканець сусіднього будинку і просто вийшов подивитися, що відбувається. Натомість його колеги почали тікати.
 
Захисник нагадав, що ця ж людина так само знімала все, що відбувалося під СІЗО під час проведення виїзного засідання Шевченківського райсуду.
 
«Під час нічого засідання минулої середи він тут знімав Ніну Іванівну Карпачову, і Ніна Іванівна, користуючись статусом Уповноваженого з права людини, попросила його пред’явити документи, і виявилося, що це співробітник СБУ», – сказав він.
 
Власенко наголосив, що дії СБУ абсолютно не прогнозовані, і щось логічне очікувати він них не варто.

Попередня

«Батьківщина» виступила на захист селян від екологічної катастрофи, зумовленої незаконним рішення антиукраїнської влади. Додано ВІДЕО

Наступна

«Батьківщина» ні в якому разі не підтримуватиме І.Стойка