• 9 Грудня, 2021

З матеріалів справи Юлії Тимошенко зникли докази, які підтверджують її невинуватість

З матеріалів судової справи, яка стосується Юлії Тимошенко, незаконно вилучено докази, які підтверджують її невинуватість.
Про це заявив адвокат Юлії Тимошенко Дмитро Нечипоренко.

За його словами, сьогодні об 11:30 Київський апеляційний адміністративний суд розпочав розгляд апеляційної скарги адвокатів Тимошенко на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 11 листопада 2011 року, якою було скасовано рішення Шевченківського райсуду Києва від 1 лютого 2005 року.
 
Нечипоренко нагадав, що рішенням Шевченківського районного суду від 1 лютого 2005 року були задоволені вимоги Юлії Тимошенко щодо незаконного нарахування на неї податкових зобов’язань.
 
«Мова йде про використання коштів на пластикових картках, які вона нібито використовувала на господарські та представницькі витрати», – сказав він.
Адвокат також нагадав, що через 6 років, у жовтні 2011 року, заступник Генпрокурора звернувся із заявою до Окружного адміністративного суду і попросив скасувати рішення Шевченківського суду.
 
«В цей час стало відомо про те, що висновок спеціалістів у галузі податкового законодавства, а саме експертизи Київського інституту судових експертиз, у матеріалах справи відсутній – він був незаконно вилучений невідомо ким», – сказав він.
 
Нечипоренко зазначив, що у висновку йдеться про те, що витрати повністю були спрямовані на господарські та представницькі затрати і жодної особистої вигоди у цьому не вбачається.
 
«Але голова Окружного адміністративного суду замість того, щоб провести перевірку зникнення документів, задовольнив вимоги прокуратури і скасував рішення Шевченківського суду», – додав адвокат.
При цьому, за його словами, у рішенні суду зазначено, що він не бере до уваги цей висновок, оскільки той відсутній у матеріалах справи.
 
«Це нонсенс, це фальсифікація, і я боюся, щоб це не стало прецедентом по іншим справам», – сказав Дмитро Нечипоренко.
За його словами, адвокати Юлії Тимошенко сьогодні заявлятимуть про незаконність таких дій та ставитимуть питання про скасування відповідної постанови.
 
Також адвокати звертатимуться до апеляційного адміністративного суду з проханням направити матеріали за фактом незаконного вилучення висновку спеціалістів до Генпрокуратури з метою порушення кримінальної справи.

Попередня

ВО «Батьківщина» не зголошувалась підтримувати Івана Стойка на жодному мажоритарному окрузі Тернопільської області

Наступна

Тернопільська «Батьківщина молода» допомогла cвятому Миколаю