• 24 Травня, 2022

Проголошено Тернопільсько-Зборівську митрополію УГКЦ. ФОТО

Сьогодні, 22 грудня представники партії «Батьківщина» взяли участь в урочистій Архієрейській Святій Літургії з нагоди проголошення Тернопільсько-Зборівської Митрополії та введення на Митрополичий престол преосвященного владики Василія Семенюка.

До новоствореної митрополії увійшли Тернопільськ-Зборівська та Бучацька єпархії, а також Хмельницький вікаріат.

\"\"

\"\"

У святковій Архієрейській Літургії на честь проголошення митрополії взяв участь Глава УГКЦ Святослав (Шевчук), понад два десятки владик та 200 священиків, а також тисячі вірян.

\"\"

Архієпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівським став владика Василій Семенюк.

\"\"

\"\"

За словами Глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) створення митрополії – це розвиток структури самої церкви.

«Ми справді сподіваємось, що кожен митрополичий осідок буде таким центром духовного відродження і любові коло духовного життя. І це духовне життя стане відкритим і доступним до кожного, – говорив Блаженніший Святослав.

Під час своєї проповіді Глави Української греко-католицької церкви побажав вірянам новоствореної митрополії та всім українцям ласки Божої та опіки Пресвятої Богородиці, а також, «щоб Господь дарував волю ув’язненим».

\"\"

\"\"

Під час святої Літургії всі присутні в храмі та довкола нього, мали можливість прийняти Тайну святого Причастія.

\"\"

\"\"

\"\"

Представники партії «Батьківщина» взяли участь в урочистій Архієрейській Святій Літургії з нагоди проголошення Тернопільсько-Зборівської Митрополії та введення на Митрополичий престол преосвященного владики Василія Семенюка.

\"\"

Попередня

«Тризуб» – вільний. Суд сказав

Наступна

ЗАЯВА Юлії Тимошенко