• 24 Травня, 2022

Фракція «БЮТ-Батьківщина» оскаржить у Конституційному суді Держбюджет-2012

Про це заявив народний депутат Андрій Павловський.

За його словами, підписи за відповідне подання фракцією вже збираються.
«Вчора, з прийняттям Держбюджету-2012, влада порушила свої домовленості з протестувальниками – чорнобильцями та афганцями, – яким вони обіцяли, що норми закону про обмеження соціальної допомоги та пільг не будуть прийняті, однак, у прикінцевих положеннях бюджету всі ці норми переписані слово в слово, пільги припиняються, а уряду надається повноваження щодо їх призначення», – сказав він.
 
За словами Андрія Павловського, відбулося пряме порушення Конституції, оскільки розміри соціальних виплат визначаються законами України, а не урядом в ручному режимі.
Також, за словами Павловського, законом про Держбюджет не можна припиняти норми чинних законів, і тому як тільки цей документ буде підписано, опозиція звернеться до Конституційного суду.
Водночас він переконаний, що голосування за питання відміни на один рік депутатських пільг відбулося для того, щоб відвернути увагу від скасування пільг 16 категоріям громадян і від призупинення дії одинадцяти соціальних законів.
«Вже з 1 січня всі громадяни отримають зменшену соціальну допомогу, зарплати і пенсії та зрозуміють, що уряд їх ошукав», – заявив Андрій Павловський.

Попередня

Василь Деревляний вкотре виступив у Верховній Раді України на захист Тернопільщини від руйнівних ініціатив Хоптяна & Ко

Наступна

Василь Деревляний виступить в ефірі радіо ROKS