• 28 Червня, 2022

Хоптян намагався відбрехатися від смертельного ДТП на Хмельниччині?!

Сьогодні, 3 січня під час брифінгу щодо причетності голови Тернопільської ОДА до аварії, яка трапилася 31 грудня у Чемеровецькому районі на Хмельниччині, де загинула людина, тернопільський губернатор плутався у відповідях на запитання журналістів та зізнівався їм у любові.

Передусім Хоптян пригрозив судовим позовом тим, хто говорив про його причетність до згаданого ДТП.

Нагадаємо, 31 грудня, за декілька годин до Нового року на Хмельниччині сталася аварія за участі автомобіля, яким користувався губернатор Тернопільської області. В результаті ДТП одна людина загинула, ще двоє перебувають у лікарні. Водій – винуватець аварії – втік з місця події. Міліціянти Тернопільщини та Хмельниччини не спішили оприлюднювати цю інформацію, адже прозвучала вона вперше з вуст народного депутата Василя Деревляного. Втім, згодом міліція цю інформацію спростовує, а в обладміністрації зазначають, що Хоптян разом із дружиною зустрічав Новий рік десь під Києвом.

За словами ж Василя Деревляного, \”Toyota Land Cruiser\”, яка у Чемеровецькому районі Хмельниччини виїхала на зустрічну смугу і зіткнулась із таксі, був голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

\”Через свої джерела від працівників ДАІ як Хмельницької області, так і Тернопільської (я дізнався) – це дійсно правда, що в аварії по дорозі в Чемерівці джип губернатора Тернопільської області виїхав на зустрічну смугу і зіштовхнувся з Жигулем\”, – підкреслив народний депутат.

\”Дуже прикро, що на сьогоднішній день як прокуратура, так і всі інші державні органи намагаються десь зняти цю інформацію з голови ОДА\”, – додав він.

Водночас напередодні Нового року в інтерв’ю новинному порталу \”За Збручем\” Хоптян повідомляв, що, на відміну від інших чиновників, свята відбуде вдома, у рідному селі.

\”У мене четверо дітей і дві внучки. Тому я хочу всіх їх зібрати і зустрітися. З ким 31 грудня, а з ким 1 січня. У мене особиста традиція, завжди Новий рік зустрічати вдома у своєму селі у Чемеровецькому районі – це невеличке село над Збручем, яке називається Вікторівка\”, – розповів тоді Хоптян.

Під час самої прес-конференції, сьогодні про перебіг подій за своєю участю 31 грудня, тернопільський губернатор ретельно читав з листочка.

Коли ж відривав очі від наперед заготовленого сценарію – губився у часових вимірах.

У запитанні до голови ОДА, журналіст зазначила, що 5 канал має інформацію свідків, які бачили Хоптяна у Чемировецькому районі. Це перше запитання одразу ж змінило вираз обличчя губернатора, який все заперечував.

Згодом, відверто розізлило Хоптяна запитання про його передноворічне святкування з головами РДА в ресторані «Хутір», адже про цю подію він забув, або ж не мав наміру розповідати журналістам.

Саме після цього запитання, губернатор Хоптян почав відверто плутатися у власній версії.

Ляп перший. Журналіст газети «Наша Батьківщина» зазначила, що під час зустрічі з головами РДА біля ресторану «Хутір», 31 грудня після обіду Хоптяна бачили на автомобіль «Тойота», який саме потрапив в сумнозвісне ДТП. На подив присутніх, голова ОДА підтвердив, що дійсно був на авто «Тойота», хоча до того твердив, що цього дня їздив на власному авто «Сузукі». Побачивши здивування представників ЗМІ, Хоптян додав, що Тойота була зовсім інша, не та, що згодом скоїла смертельну аварію.

Ляп другий. Розповідаючи про свою передноворічну подорож до Києва, Хоптян зазначив, що по дорозі до столиці йому повідомив про трагічне ДТП сам генерал. Якнайменше дивно, що генерал МВС, практично в момент скоєння автокатастрофи, яка трапилася у Хмельницькій (а не Тернопільській) області та ще й за кілька годин до Нового року терміново повідомляє про це губернатору Тернопільщини?!

Бачачи розгубленість та роздратованість керівника, представник прес-служби Тернопільської ОДА перебивав журналістів, що задавали не дуже зручні запитання губернатору та намагався якомога швидше завершити брифінг.

Смішно та неоднозначно прозвучали заключні слова голови Тернопільської ОДА. Завершуючи тему своєї непереконливої непричетності до страшної події, що забрала життя людини, пан Хоптян зізнався у любові присутнім журналістам…

За правдою слідкуйте на сторінках нашого сайту та в газеті «Наша Батьківщина».

Попередня

Партійний актив \”Батьківщини\” Тернопільщини телеграмою привітав Юлію Тимошенко з новорічними та різдвяними святами

Наступна

Країна Януковича стає все більш небезпечною для життя, – заява «Батьківщини»