• 26 Січня, 2022

Ізолювавши Тимошенко від політичного життя, очільники країни розв’язали собі руки

Виступ голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрія Кожем’якіна з парламентської трибуни:

– Перш за все я уповноважений виконати особисте доручення нашого лідера Юлії Тимошенко, від її імені привітати усіх з новорічними святами та світлим святом Різдва Христового та побажати щастя, здоров’я, а головне – віри. Бо тільки непохитна віра дасть нам сил і натхнення вистояти у ці нелегкі часи, які переживає сьогодні наша держава і вся українська громадськість.

На жаль, для нашого політичного лідера голови партії «Батьківщина» початок цього року не приніс позитиву у вирішенні її долі. 

Налякана влада, яка відчуває потужний вплив авторитету Тимошенко на справжніх українських патріотів, а їх мільйони, робить все можливе для повного вилучення опозиційного лідера з політичної гри. 

У передноворічну ніч, потайки і поспіхом її перевезли з Лук’янівського СІЗО до Качанівської колонії. 

Чому це зробили саме так? Адже все таємне викликає недовіру та обурення. Відповідь проста: спецслужби попередили керівників держави про тисячі громадян, які зберуться на святкування Нового року на Майдані Незалежності об’єднані ідеєю справедливості можуть вирушити до Лук’янівського СІЗО і спробувати звільнити Юлію Тимошенко, яка незаконно ув’язнена. 

Адже Тимошенко хотіли бачити своїм президентом понад 11 мільйонів українців. І з цим варто рахуватися. 

Незважаючи на те, що міністр юстиції Лавринович напередодні запевняв журналістів, що до закінчення розслідування відкритих кримінальних справ проти лідера опозиції – вона буде залишатись у київському СІЗО. Але влада здійснює маневр і вивозить «небезпечну особу» подалі від столиці. 

Далі вони починають діяти з особливим цинізмом. По всіх телеканалах та в Інтернеті демонструють умови, в яких перебуває Юлія Тимошенко, натякаючи на створення для неї ексклюзивних умов підвищеного комфорту.

Ви думаєте Юлія Володимирівна і її прихильники не розуміють для чого це робиться? Та звісно, щоб викликати роздратування у мільйонів простих українців, які можливо справді, на волі, живуть в гірших умовах: в гуртожитках, гостинках, комуналках, напівзруйнованих сільських хатах.

Але це ганьба для самої влади, що вона не може створити для своїх громадян достойних умов життя і сподівається, що люди, позаздрять тюремному комфорту. Демонстрацією «золотої» клітки для Юлії Тимошенко влада відвертає увагу суспільства від головного: Юлія Тимошенко ув’язнена безпідставно! 

Ізолювавши Тимошенко від політичного життя, очільники країни розв’язали собі руки і далі можуть робити все що їм заманеться. Безперешкодно розбазарювати національні стратегічні об’єкти заради власної вигоди. 

Якщо у когось є сумніви, то нехай подивиться порядок денний цього сесійного тижня. За що готова голосувати більшість. 

Те, що сьогодні пропонується в урядовому законопроекті 9429 щодо внесення змін до закону про трубопровідний транспорт – несе пряму загрозу енергетичній безпеці. А за урядовим законом буде дозволено приватизацію державних підприємств магістралі трубопровідного транспорту. 

Свого часу, за ініціативою Юлії Тимошенко було прийнято закон, який забороняє приватизацію ГТС. Тоді проголосувало більше 400 депутатів. Вони розуміли тоді, що ГТС – це не просто труба з кранами.

На жаль, діюча влада неспроможна захистити державні інтереси, змусити партнерів рахуватися з позицією України, а тому вдається до єдино прийнятного для неї засобу. Думати тільки про сьогодення, продати все що можна і закласти туди свої відсотки 

Методична здача національних інтересів розпочалась з моменту підписання так званих Харківських угод. А що завтра? А завтра земля.

Влада вже має намір зазіхнути на найсвятіше для кожного громадянина – українську землю, бо на цьому тижні стоїть закон про ринок земель.

Наша фракція неодноразово застерігала: закон про ринок земель у теперішній редакції – це створення умов для наймасштабнішої афери.

І останнє, фракція «Блоку Юлії Тимошенко – Батьківщина» вкотре звертається до влади: не заганяйте український народ у глухий кут.

Припиніть політчні репресії і дайте можливість Україні рухатись у прогресивному, демократичному напрямку.

Адже прагнення людини до свободи – не спинити.

http://byut.com.ua

Попередня

Хронологія «відмивання» скандальної ДТП: знайди вісім розбіжностей

Наступна

Юлія Тимошенко втратила свідомість після лікування тюремників, – Олександр Турчинов