• 26 Жовтня, 2021

Дев\’ята сесія парламенту пройшла під знаком політичних репресій та нищення опозиції

Дев\’ята сесія парламенту пройшла під знаком політичних репресій та нищення опозиції. Про це заявив голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін сьогодні на брифінгу.

За його словами, головна подія, яка відбулася під час проведення дев\’ятої сесії парламенту, – це судилище над Юлією Тимошенко.

«Тимошенко, не здійснивши жодного злочину, не привласнивши жодної державної копійки, була кинута за грати виключно через свою опозиційну діяльність», – заявив Кожем’якін.

«Вироки судів яскраво продемонстрували, що в Україні остаточно знищена незалежна судова гілка влади», – додав він.

За словами Андрія Кожем’якіна, політичні репресії щодо представників опозиції стали нормою, так само як і посилення репресій з боку правоохоронних органів, СБУ та ГПУ.

«Служба безпеки повністю перепрофілювалася на боротьбу з представниками опозиції: до смішного доходить, коли реанімуються справи проти Юлії Тимошенко, які порушувались ще 10- 15 років назад, а спецпідрозділи міліції займаються виключно розгоном мирних акцій населення», – сказав він.

Наступний підсумок року, за словами політика, це прийняття Податкового кодексу і протести підприємців.

«Податковий кодекс уряду Азарова розпочав планове знищення малого та середнього бізнесу в Україні, оскільки внаслідок ухвалення цього документу в країні розпочалося масове закриття малих приватних підприємств», – наголосив Андрій Кожем’якін.

Окрім того, за його словами, Україна фактично втратила перспективи стати членом європейської спільноти: на саміті Україна-ЄС була провалена угода про асоціацію, оскільки через політичні репресії Європа відмовилась парафувати цю угоду.

Кожем’якін також наголосив, що уряд своєю відмовою від звіту міністра палива та енергетики Бойка про перспективи української газотранспортної системи, засвідчив, що у влади немає відповіді на ці запитання.

«Ми вважаємо, що міністру Бойку немає що відповісти на ті запитання, які б він почув сьогодні у сесійній залі щодо здачі урядом української газотранспортної системи, і продемонстрував, що їм немає чого сказати з цього приводу», – сказав голова фракції.

Водночас Андрій Кожем’якін назвав перемогою опозиції під час дев\’ятої сесії парламенту продовження мораторію на продаж землі до 2013 року; прийняття Митного кодексу; відкладення розгляду закону про ГТС; зупинення закону про зняття пільг чорнобильцям і афганцям.

http://byut.com.ua

Попередня

Опозиція блокує Раду, вимагаючи створення ТСК щодо стану здоров’я Юлії Тимошенко

Наступна

«ПОЛІПШЕННЯ ЖИТТЯ» … ЗНОВУ ВІДКЛАДАЄТЬСЯ, АЛЕ ЛИШЕ ДЛЯ НАРОДУ