• 2 Липня, 2022

На проблемні питання жителів Тернопільщини, підняті Василем Деревяним у парламенті, відповідатиме прокуратура

Народний депутат України Василь Деревляний отримав перші відповіді на свій депутатський запит, озвучений в Верховній Раді України, 23 грудня 2011р.

Нагадаємо, проблемні питання, які акцентував народний депутат:

Перше: звернення Струсівського сільського голови та жителів селища Дружба, сіл Варваринці, Струсів, Налужжя Теребовлянського району Тернопільської області з приводу виділення на території Струсівської сільської ради земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу. Звернення підписали понад тисячу жителів навколишніх населених пунктів.

«Не зважаючи на значні порушення елементарних екологічних норм та протистояння громади, голова ОДА Хоптян розпорядився будувати сміттєпереробний комплекс поблизу оздоровчого табору та санаторної школи-інтернату для дітей із серцево-судинними захворюваннями», – йшлося у виступі Василя Деревляного.

Друге: подібна ситуація відбувалась в сусідньому Підволочиському районі у селі Галущинці, де також вся громада заявила про протест неправомірним діям голови РДА та вимагає скасувати розпорядження про передачу діючого кар’єру під смітник.

На щастя, дану проблему спільними зусиллями місцевих жителів та представників «Батьківщини» вдалося вирішити.

У відповіді прокурора Тернопільської області на депутатське звернення В.Т. Деревляного йдеться про те, що незаконне рішення Підволочиської РДА щодо розміщення полігону на території Галущинецької сільради прокуратурою опротестовано.

Третє: стосувалося заборгованості заробітних плат перед працівниками бюджетних установ області.

«…голова ОДА Хоптян та прокурор області не займаються боргом Уряду по заробітній платі перед вчителями, лікарями та іншими бюджетниками Тернопільської області, який становить 21 млн. грн. З цієї трибуни звертаюся до Прем’єр-міністра Азарова в терміновому порядку виплатити цю заборгованість», – звернувся з трибуни парламенту народний депутат.

Депутатський запит Генпрокуратура розглянула, всі підняті проблемні питання взяла під особистий контроль та передала на подальший розгляд та розслідування прокуратурою Тернопільської області.

Попередня

Сьогодні Василь Деревляний виступить в ефірі ТТБ

Наступна

Генеральна прокуратура зайнялась регіональним відділенням Фонду державного майна по Тернопільській області