• 24 Травня, 2022

МОЗ маніпулює результатами обстеження Юлії Тимошенко, – Сергій Власенко

Українська влада і особисто заступник міністра охорони здоров\’я України Раїса Моісеєнко маніпулюють фактами за результатами вчорашнього огляду Юлії Тимошенко лікарями в Качанівській колонії.

Про це заявив журналістам захисник екс-прем\’єр-міністра Сергій Власенко.
 
Він повідомив, що сьогодні йому вдалося поспілкуватися зі своєю підзахисною, і із слів Юлії Тимошенко йому стало відомо, що екс-прем\’єр-міністр не встигла належним чином ознайомитися з висновками канадських лікарів.
 
Як відомо, чиновники Мінохоронздоров\’я повідомили про те, що Юлія Тимошенко сама передала висновки канадських лікарів українській стороні. За словами Власенка, це не відповідає дійсності.
 
Захисник відмітив, що Юлія Тимошенко встигла лише прочитати висновки канадської сторони, після чого вони були відібрані у неї українськими лікарями, що входили до складу комісії.
 
За словами Сергія Власенка, і канадських, і німецьких лікарів на території Качанівської колонії відверто шантажували з метою передачі зроблених ними висновків вітчизняним лікарям, що входили до складу комісії.
 
За інформацією захисника екс-прем\’єр-міністра, іноземні лікарі констатували серйозні проблеми із здоров\’ям Юлії Тимошенко, виявлені при її обстеженні.
 
Зокрема, що стосується захворювань спини, то за інформацією Сергія Власенка, іноземні фахівці доки не дійшли остаточного висновку і не виключають необхідності оперативного втручання.

Попередня

Влада намагалася отримати конфіденційні висновки медкомісії, яка оглядала Юлію Тимошенко, – захисник

Наступна

Василь Деревляний: «Ми пишаємося своїм земляком Йосифом Сліпим та зробимо все, щоб його жертовність не була забута»