• 25 Травня, 2022

Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає від Януковича відкликати «свій наказ» про заборону зустрічей Тимошенко із захисниками, рідними та близькими

Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає, щоб Янукович припинив знущання над незаконно засудженою Юлією Тимошенко, яку режим позбавив права на чесне судочинство, прозорий судовий процес, права на охорону здоров‘я, а тепер штучно обмежує у побаченнях із захисниками, рідними та близькими.

«Ніякий режим не може позбавити Юлію Тимошенко законного права на короткострокові та довгострокові побачення. Однак, у середу, «за командою згори», Юлію Тимошенко за надуманими приводами позбавили зустрічі із першим заступником голови партії «Батьківщина» Олександром Турчиновим», – йдеться у заяві. 

Фракція «БЮТ-Батьківщина» зазначає, що «Ю.Тимошенко завчасно написала заяву про побачення з Турчиновим, отримала дозвіл керівництва Качанівської колонії з призначеною датою. У заяві Ю. Тимошенко також повідомила, що за станом здоров‘я вона не може самостійно пересуватися та знаходитися тривалий час у вертикальному положенні, тому просила забезпечити її транспортування до приміщення, де мало відбутися побачення».

Фракція засуджує цинічні пропозиції «добиратися хоч по-пластунськи, а під час побачення лежати хоч на підлозі».

«Нам відомо, що команду завадити зустрічі Тимошенко з Турчиновим давав особисто Янукович. Ми вимагаємо від нього припинити знущання над людиною, припинити порушувати закон, позбавляючи Юлію Тимошенко законного права на зустрічі з соратниками, рідними та захисниками. Ми вимагаємо чітко дотримуватися законодавства та звільнити політичних в‘язнів, наявність яких в нинішній Україні визнав увесь світ», – зазначено в заяві фракції «БЮТ-Батьківщина».

Попередня

На Тернопільщині 15 томів книг про Йосифа Сліпого сьогодні отримали освітньо-духовні заклади та обласна бібліотека

Наступна

У Тернопільській районній раді представники деяких так званих опозиційних політичних сил «грають під дудку» антиукраїнської ПР