• 5 Грудня, 2021

Василь Деревляний звернувся до МНС з проблемою аварійного моста через річку Збруч

Реагуючи на звернення жителів Чортківського району, народний депутат України Василь Деревляний направив депутатське звернення до Міністра надзвичайних ситуацій з проханням відновити міст, що через річку Збруч з’єднує села Сокиринці (Чортківського району Тернопільської області) та Сокриниці (Чемеровецького району Хмельницької області).

У відповіді Міністра на депутатське звернення йдеться про те, що дана проблема та її вирішення згідно законних повноважень залежить від  місцевих органів виконавчої влади, а саме – Тернопільської та Хмельницької ОДА. А вони, в свою чергу, мовчки вдають відсутність цієї проблеми. Саме тому:

«…МНС (авт. реагуючи на звернення народного депутата) з метою створення нормальних умов життєдіяльності населення звернулося з проханням до Тернопільської та Хмельницької облдержадміністрацій розглянути можливість виділення коштів на відновлення зазначеного моста…».

\"\"

Попередня

Генпрокуратура підтвердила брехню Хоптяна

Наступна

На вимогу народного депутата В. Деревляного три Міністерства займатимуться проблемним питанням жителів с. Великий Ходачків