• 19 Січня, 2022

«Батьківщина» ініціює заборону використання портретів будь-яких політичних чи державних діячів сучасності в навчальних закладах

\”Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вважає негативними явища щодо поширення портретів Януковича в навчальних закладах області.

Портрети із «катом» українського народу почали з’являтись не лише в школах. Керівництво РДА та районних відділів освіти вимагає почепити гаранта і в дитячих садочках та інших комунальних закладах.

Нажаль, керівники навчальних закладів, здебільшого, опустивши голову вивішують Януковича на самих видних місцях. Однак, в області знайшлись й такі, які відмовились ганьбити навчальні заклади присутністю в них портрета людини із двома судимостями.

Свого часу в школах вже висіли портрети Леніна, Сталіна і інших «катів». Сьогодні ж кадровий комуніст Хоптян використовує свій комсомольсько-комуністичний досвід по гнобленню українців.

«Батьківщина» вважає, що діти не можуть залучатись до політичних процесів.

У зв’язку із цим, у всіх районних радах області наші депутатські фракції ініціюватимуть прийняття на сесіях рішень щодо заборони вивішування в навчальних закладів портретів політичних та державних діячів сучасності\”.

Перший заступник голови ТОО \”ВО \”Батькывщина\”

Володимир Бойко

Попередня

Голова Зборівської районної ради прозвітував про свою роботу

Наступна

Завдяки спільній роботі народних депутатів від фракції «БЮТ-Батьківщина» та окремих депутатів інших фракцій у Верховній Раді, 120-річчя Йосифа Сліпого вшановуватиметься на державному рівні