• 20 Січня, 2022

У Стаханові напали на заступника голови Луганської «Батьківщини»

У Стаханові помічник Наталії Королевської жорстоко побив першого заступника голови Луганської обласної організації партії «Батьківщина» Сергія Лінника.

Інцидент стався біля місцевого будинку культури, де партійці проводили мітинг.
 
Прес-служба Луганської «Батьківщини» повідомляє, що під час проведення акції до мітингувальників підійшов чоловік і почав ображати людей, після чого накинувся на Сергія Лінника і почав бити його ногами.
 
На місце події одразу викликали міліцію та швидку.
 
Як з’ясували правоохоронці, нападником виявився помічник Королевської у місті Стаханові.
 
Постраждалий Сергій Лінник наразі перебуває у лікарні, де знімає побої. У нього на тілі численні синці та розірваний одяг.
 
Луганська «Батьківщина» заявляє, що, «на жаль, перехід деяких політиків на службу до режиму означає і переймання найгірших бандитських традицій та звичок».
 
«Ми звертаємося до правоохоронних органів негайно та об’єктивно розслідувати обставини нападу на нашого однопартійця і притягнути до відповідальності особу, що скоїла злочин», – йдеться у заяві.
 
«Сьогоднішній випадок ще раз засвідчив, що жодна політична риторика, тисячі білбордів та цілодобова реклама у телевізорі нездатні приховати від людей справжню сутність політичних найманців», – наголошують у Луганській «Батьківщині».

Попередня

Для розгляду проблем Тернопільщини Азаров зігнорував Хоптянами та звернувся напряму до Міністра фінансів

Наступна

Звернення Комітету опору диктатурі до українського народу і світової громадськості щодо спроб обмеження конституційних прав громадян України