• 28 Червня, 2022

Юлія Тимошенко просить прихильників припинити голодування

\”Я хочу висловити подяку всім лідерам демократичних країн, керівникам Європейського союзу та Європейської народної партії, багатомільйонній українській діаспорі та її провідникам, правозахисним та громадським організаціям світу, дипломатичному корпусу іноземних держав в Україні за те, що вони сильно та одностайно стали на захист України від авторитарного режиму Януковича, на захист безцінної свободи, прав людей та справжніх цінностей.

Наша країна у великій біді, і ситуація погіршується щодня. Україну взяли в полон декілька кланів, привласнюють її фінансові та матеріальні ресурси, вибудовують диктатуру. Україну потрібно негайно рятувати від цієї біди найбільш сильними та радикальними засобами. Потім буде пізно!
 
В Україні може просто не бути більше чесних виборів. Народ України самостійно з цим не впорається, занадто сильний, цинічний та жорстокий ворог. Я прошу весь демократичний світ в цей історичний для України момент об’єднати зусилля з громадянським суспільством, опозицією, народом України у відстоюванні вільної, демократичної, європейської України. Поки не запізно, але ми в одному кроці від «точки неповернення».
 
Я також висловлюю подяку всім людям, моїм однодумцям, які жертовно почали голодувати на знак солідарності зі мною. Але звертаюся до них з проханням не завдавати удару по своєму здоров’ю, не брати на себе тяжке випробування, бо я на власному досвіді знаю, як важко в голодуванні проживати кожен день і навіть кожну годину, скільки душевних та фізичних сил це забирає. Я вас прошу припинити голодування! Я і без таких важких самопожертв знаю, що ви віддані нашій ідеї, нашій боротьбі, і немає такої сили, щоб вас зламати. Але не руйнуйте своє здоров’я.
 
Я дякую всім, хто молиться за Україну, за наш виснажений наругою влади народ, за мою долю та здоров’я, я дякую всім, хто мене підтримує в цю важку хвилину, хто чергує біля колонії, судів, біля Печерського суду, раніше біля СІЗО, хто душею та почуттями з Україною та зі мною. Я люблю вас та вірю, що ми нарешті все зможемо змінити, що наші зусилля недаремні в цей складний час. Віра та напружена робота змінять все на краще\”.
 
Ваша Юлія Тимошенко
Харків, Качанівська колонія
7.05.12.
Нагадаємо, що Юлія Тимошенко продовжує голодування вже 18-тий день і поки не планує припиняти його.

 
Про це на брифінгу біля Качанівської колонії, сьогодні повідомив адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк.
 
За його словами, повідомлення про те, що Юлія Тимошенко, яка голодує вже 18-й день, вживає соки або якісь інші суміші – є брехнею.
 
«Ніяких соків у її раціоні немає», – наголосив захисник.
 
Крім того, Олександр Плахотнюк зачитав звернення, в якому Юлія Тимошенко дякує за підтримку та просить своїх прихильників припинити голодування, оголошене на знак солідарності з нею.
 
Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, як може відбуватися лікування Юлії Тимошенко в ситуації коли вона голодує, адвокат зазначив, що не є спеціалістом, але, на його думку, перед початком лікування екс-прем’єр-міністру потрібен буде деякий час, щоб відновити організм.
 
При цьому Плахотнюк додав, що поки не має інформації щодо того, чи буде завтра лідер опозиції переведена до лікарні «Укрзалізниці».

Попередня

Луганчани підтримали Юлію Тимошенко мітингом та автопробігом

Наступна

Микола Томенко: Владі варто вшановувати ветеранів щоденно, а не влаштовувати шоу політиків в День Перемоги