• 26 Січня, 2022

У прокуратури є план відкриття справ проти Юлії Тимошенко

Генеральна прокуратура України відкриває нові справи проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко, оскільки розуміє, що касаційний суд скасує абсурдний вирок у так званій «газовій» справі.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив захисник Сергій Власенко, коментуючи заяву першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про те, що ГПУ за два тижні буде готова висунути Юлії Тимошенко звинувачення у вбивстві Євгена Щербаня.

«Під тиском світової громадськості вони розуміють, що у касаційного суду, який 15 травня проводитиме розгляд «газової» справи, немає іншого виходу, ніж скасувати абсурдний вирок, і тому вони шукають інші запобіжники – вони розривають могилу кримінального авторитета «Матроса», – заявив Власенко.

«Що вони там хотіли знайти – рахунок на кілерство, підписаний Матросом, чи акт виконаних робіт через 15 років? Я вважаю, що все, що чинить зараз прокуратура, – це є абсурд і чиста пропаганда», – зазначив захисник.

Сергій Власенко також припускає, що у ГПУ є чіткий план щодо відкриття нових справ проти Юлії Тимошенко.

«Я уже пропонував Кузьміну: давайте скасуйте її свідоцтво про народження, щоб знищити Тимошенко юридично остаточно», – сказав Власенко.

http://byut.com.ua

Попередня

У палаті Юлії Тимошенко встановлені камери відеоспостереження, – захисник

Наступна

«Батьківщина» підтримала виставку-ярмарок вишиванок у Тернополі