• 20 Січня, 2022

Влада затягує з рішенням у справі Юлії Тимошенко, щоб не дати можливість оскаржити його у Європейському суді, – Сергій Власенко

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ переніс розгляд касації Юлії Тимошенко по «газовій справі» на 26 червня.

Судді пояснили це рішення тим, що на засіданні має бути присутня Юлія Тимошенко, хоча вона написала письмову заяву, у якій просила розглядати справу без неї.
 
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає таке рішення суду «маразмом та спробою затягнути розгляд справи», щоб Європейський суд з прав людини якомога довше не міг почати розгляд по суті справи Тимошенко.
 
«Рівень маразму у розгляді справи Юлії Тимошенко все збільшується. Ви пам’ятаєте, як у Печерському суді Кірєєв слухав справу без присутності захисту, без присутності Тимошенко, хоча пряма вимога до присутності захисту містить в законі», – заявив він.
 
«Сьогодні судді зробили абсолютно іншу річ для того, щоб затягувати розгляд справи, розуміючи, що є певний тиск європейської спільноти, є повне нехтування закону при розгляді цієї справи, і влада прийняла рішення затягувати розгляд», – зазначив Сергій Власенко.
 
«Саме тому сьогодні без будь-яких законних підстав, за наявності письмової заяви Юлії Тимошенко, яка просила слухати справу за її відсутності, суд переніс розгляд на практично більше ніж місяць лише з однією метою – щоб затягнути розгляд справи і не приймати остаточного рішення», – наголосив захисник.
 
Сергій Власенко підкреслив, що захист Юлії Тимошенко сьогоднішнє рішення вважає остаточним і тепер буде звертатися до Європейського суду з прав людини.

Попередня

Карпачова виїхала з України через тиск влади, – Сергій Соболєв

Наступна

З лопатами в руках тернополяни перемогли беззаконня та не дозволили знищити березовий гай на Східному