• 29 Вересня, 2021

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України народний депутата Роман Забзалюк озвучив заяву наступного змісту:

«Доброго дня.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко-Батьківщина заявляє:

подальше зволікання з виконанням вимог Резолюції ПАРЄ неминуче призведе до остаточної втрати авторитету України на міжнародній арені та до глибокої політичної і економічної ізоляції України.

Брутальне та зухвале небажання діючого режиму Януковича і партії регіонів виконувати зобов\’язання, які Україна взяла на себе перед Радою Європи, Євросоюзом, а також передбачені міжнародними угодами, які ратифікувала наша країна, буде мати незворотні процеси та важкі соціально-економічні наслідки у першу чергу для громадян нашої країни.

За час керування влади на чолі з Віктором Януковичем, Україна вже опинилась у вкрай загрозливій ситуації. За цей період, в країні відбулись кардинальні погіршення в ключових сферах функціонування держави: тотальна корупція; фактично в антиконституційний спосіб згорнуті усі соціальні програми та права громадян; зруйнована незалежна судова гілки влади; обезкровлені місцеві бюджети; правоохоронні органи перетворені в репресивний інструмент режиму.

Юлія Тимошенко – це живий приклад того, що в Україні більше не існує верховенства права, презумпції невинуватості і незалежного правосуддя. Кожен, хто має сміливість відстоювати свої права, може бути кинутий без слідства і суду за грати. Так, як сьогодні чинить влада з Юлію Тимошенко, Юрієм Луценко та іншими представниками опозиційних сил.

Саме тому, фракція БЮТ-Батьківщина наполягає:

– на негайному припиненні знущань режиму над Юлією Тимошенко;

– невідкладному допущенні Юлії Тимошенко до участі у парламентських виборах;

– створенні, ТСК по розслідуванню резонансних вбивств у 1995-1998 роках, вбивств народних депутатів Євгена Щербаня, Євгена Кушнарьова, здійснених саме тими особами які сьогодні перебувають у владних колах;

На тлі стрімкого зубожіння населення, ще одним так званим «покращенням життя» Партії Регіонів є широкомасштабна корупція, яка охопила та паралізувала сьогодні всі сфери життя держави.

Наскрізь прогнивший та корумпований державний апарат, починаючи з його верхівки – це найбільше зло для країни і народу. При тотальній корупції та кримінальній окупації апріорі не може бути заможного суспільства.

Таким чином ми констатуємо – Влада Януковича послідовно і методично будує тоталітарну і корумповану країну. Саме тому Юлія Тимошенко та опозиційні сили України закликають всі демократичні та національно-патріотичні рухи в Україні почати негайно діяти і у конституційний спосіб ліквідувати цю кримінально-олігархічну владу.

Для цього, вже сьогодні, спільними зусиллями необхідно розпочати велике очищення країни від корупції. Починаючи з перших осіб держави.

Необхідно розпочати публічні, в тому числі міжнародні розслідування всіх корупційних оборудок представників нинішньої української влади. Український народ,міжнародна спільнота повинні знати про їх фінансові зловживання, оформлення власності здобутої незаконним шляхом на території інших держав.

Хоча Юлія Тимошенко і у в\’язниці, але її чує весь світ.

Вона звертається до усіх чесних журналістів, лідерів громадських рухів, службовців, силовиків та усіх небайдужих людей до долі України-передати представникам об\’єднаної опозиції матеріали журналістських та інших розслідувань, які чітко доводять міжнародний характер злочинів правлячої верхівки України.

Україна повинна і неодмінно стане очищенною від кримінальною окупації, демократичною державою та повноправним членом європейського співтовариства. Юлі – волю!

Народ України переможе!»

Попередня

Василь ДЕРЕВЛЯНИЙ: «Я переконаний, що ще до виборів тернополяни розпізнають «перевертнів» та підтримають Об’єднану опозицію»

Наступна

Перший «бунт на кораблі» провладної Партії регіонів на Гусятинщині