• 21 Жовтня, 2021

Євгенія Тимошенко подякувала ЄНП за підтримку та закликала посилити тиск на режим Януковича

«Народ України, моя мама, її соратники – всі ми дякуємо за вашу щиру підтримку та допомогу», – заявила донька колишнього Прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія, виступаючи на засіданні групи Європейської народної партії в Європейському Парламенті у Страсбурзі.

«Зараз, коли режим Януковича намагається поставити громадян України на коліна, нехтуючи усіма їх правами  та свободами, я закликаю вас не залишати Україну та її народ. Тільки завдяки спільним зусиллям ми зможемо повернути Україну на демократичний шлях розвитку», – сказала вона.
 
Євгенія Тимошенко повідомила членам групи ЄНП про ситуацією з її матір‘ю: стан здоров‘я, порушення її прав, умови її утримання та лікування.
 
«Моя мама знаходиться у дуже важкому стані. Але вона не зламалася», – сказала Євгенія.
 
У свою чергу європарламентарі вкотре висловили свою чітку позиції: політв‘язні України мають бути звільнені,  а всі їх права, включаючи політичні, відновлені.
 
Окремо Голова групи ЄНП Жозеф Доль підкреслив, що «справа Юлії Тимошенко повинна бути вирішена». За його словами, 271 європарламентарів – членів  ЄНП – надішлють листа українському уряду з вимогою побачити Тимошенко. 
 
У засідання також взяли участь представники Європейської Комісії: Віце-президент Комісії Вівьєн Редінг,  Єврокомісар Мішель Барньєр та інші.
 
Як відомо, 21-23 Євгенія Тимошенко та  заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря перебувають з робочою поїздкою у Страсбурзі.

Попередня

Попри погрози, мешканці Острозького таки вийшли на акцію протесту

Наступна

Європейський Парламент цього тижня ухвалить резолюцію по Україні та справі Юлії Тимошенко