• 9 Грудня, 2021

Вираз «закатаю в асфальт» стає буденним в Тернополі

Вчора, 20 червня близько 20 години вечора невідома особа з погрозами зателефонувала першому заступникові Тернопільської міської організації партії ВО «Батьківщина» Тарасові Білану. Чоловік, який назвався Ігорем повідомив про те, що в партійця можуть бути проблеми із здоров’ям та життям.

Щоб бути «здоровим та не кашляти», Тарасові Білану порекомендувала «не пхати свого носа» в процес незаконного будівництва на прибудинковій території по вул. Острозького, 19,21,23,25, та прилеглих будинків по вул. Пирогова.

Вислухавши ці переконливі фрази,Тарас Білан звернувся в міліцію, з проханням відшукати цього «жартівника», та в міську раду з проханням закріпити цю земельну ділянку за містом, та надати їй статус паркової зони або дитячого майданчика.

Міліція свої обов’язки, сподіваємося, згідно закону виконає, а от міська рада…

Нагадаємо, що 19.04.2012р. до ТМО ВО «Батьківщина» звернулись мешканці вул. Князя Острозького, з проханням захисту від незаконного будівництва у дворі їх будинків.

Мешканці прилеглих будинків виступили проти цього будівництва оскільки:

1. Процедура прийняття таких рішень передбачає письмове погодження сусідніх землекористувачів (мешканців сусідніх будинків) – документ відсутній.

2. Недотримані межі (згідно норм ДБН) між існуючими будинками та будинком, що планується (до цього часу відповідь профільним управлінням не надана…).

3. Під існуючими будинками (геодезичні дослідження) знаходиться «плавун», і проведення будівельно-монтажних робіт може призвести до «сповзання» будинків на проїжджу частину по вул. Острозького.

4. Відсутнє погодження управління екології на зрізку зелених насаджень (ясен) (зелені насадження замінили «зеленими портретами американських президентів»…).

За період з 19.04.2012р., за сприяння Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» було підготовано на направлено звернення-скарги громадян у відповідні державні структури з приводу:

1. Встановлення несправної будівельної техніки. (Перевіркою проведеною Територіальним управлінням державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Тернопільській області експлуатацію вищезгаданого крану заборонено. Вантажопідйомний кран не пройшов експертного обстеження та позачерговий технічний огляд).

2. Не отриманий дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів.

3. Наявність грубих порушень ( на підставі звернень забудівник був оштрафований на загальну суму близько 50000грн).

4. Виявлено заборгованість за оренду земельної ділянки за 2010-2012р.(цікаво чому міська рада до цих пір не розірвала договір оренди?).

На даний час на більше ніж 15 запитів відповідь громадяни не отримали.

З цього випливає логічне припущення, що хтось «кришує» це будівництво, а от юридична та організаційна допомога тернополянам від представника партії «Батьківщина», забавнику сильно допікає.

«В наш час і при чинні владі ніхто не застахований від подібного беззаконня. Сьогодні незаконно будують на прибудинковій території вул.Острозького, а завтра можуть будувати у дворі будь-кого іншого. Якщо є тернополяни, які не байдужі до майбутнього рідного міста, телефонуйте в офіс Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» (н.т. 25-27-35). Будемо захищати наші парки, дитячі майданчики та прибудинкову територію разом! «В єдності – сила народу!», – наголошує Тарас Білан.

Завдяки непідкупності та наполегливості громадян, на даний час у дворі будинку за адресою Князя Острозького, 19 будівництво зупинено, але продовжує знаходитися кран КС-5363б № 7 В/П 25Т рег. № 498 та нещодавно встановлено будівельну стрілу до технічно несправного крану.

Інформація (для засобів масової інформації) про забудівника:

СПД ФО Бесага Тетяна Богданівна. Проживає в м.Тернополі, вул.Черняховського 13/42.

Інженер технагляду: Думанець Василь Степанович . Тел.43-43-62

Генеральний підрядник : СПД ФО Курило Юрій Петрович . Тел. 0673547323

Виконроб: Смолянський Михайло Франкович. Тел. 0673547323

Ліцензія підрядника серія АВ № 109853 ВІД 05.09.2006р. Строк дії: до 28.08.2011р.

Головний архітектор проекту: Сокульський Ярослав Миколайович. Тел. 281922

На даній земельній ділянці заплановано будівництво будинку загальною площею 632,1 м.кв.

Попередня

Завдяки «Батьківщині» в школах Чортківщини не висітиме портрет двічі судимого «політика та державного діяча» сучасності

Наступна

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»