• 2 Липня, 2022

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

Виголосив з парламентської трибуни заступник голови фракції Роман Забзалюк

\”Брехливі обвинувачення, що пролунали на адресу Тимошенко з боку двічі, звісно, «не судимого» Януковича і його співучасників по утворенню в Україні кримінального режиму: Азарова і Кузьміна – являються виключно брутальною провокацією.

Це їх особиста чергова і недолуга спроба дискредитувати в очах світової та української спільноти лідера об’єднаних демократичних опозиційних сил Юлію Тимошенко.

Адже в антиконституційний спосіб узурпувавши владу в державі, вони, фактично, самочинно проводять слідство і виносять вирок.

Ці особи уявили себе сталінською «трійкою», яка може не тільки безкарно висмоктувати з країни колосальні ресурси, але і вершити самосуд і ламати долі мільйонів людей.

Вони нахабно ігнорують права та свободи громадян, нехтують Законами, Конституцію, парламентом.

Зокрема, на минулому сесійному тижні ми в офіційній заяві вимагали від пана Азарова письмових пояснень, на які саме документи він посилався, звинувачуючи лідера опозиції, де і на яких підставах він їх отримав.

Відповіді ми не отримали до цього часу, і це лише засвідчує вище сказане та наочно демонструє неправдивість наданої ним інформації вітчизняним ЗМІ.

Разом з тим, судячи зі змісту тих нісенітниць, що Віктор Федорович повідав західним ЗМІ про Юлію Тимошенко, можна зробити висновок: він, у своєму страху перед Тимошенко та відчуттям неминучої розплати за скоєні його режимом злочини, намагається особисто стати ще і її катом.

Саме тому, замість того щоб спрямувати бюджетні кошти на конче необхідну допомогу вчителям, медикам, селянам, пенсіонерам, незахищеним верствам населення, режим, незаконно і безконтрольно витрачає величезні державні кошти, на: облаштування своїх маєтків, резиденцій, палаців, елітної нерухомості за кордоном; на утримання непомірно роздутої репресивної державної машини; на фабрикування так званих кримінальних справ, і ще й винаймає, за бюджетні гроші, сумнівні закордонні юридичні компанії, лише з єдиною метою – щоб вони хоч якимось чином вмотивували брехню проти Юлії Тимошенко, якою влада Януковича намагається нагодувати наших громадян та замилити очі світовій спільноті.

Ми добре пам’ятаємо, як уряд Азарова вже наймав іноземні фірми, за допомогою яких намагався знайти хоча б найменші зловживання в діяльності Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Однак окрім потрачених коштів з державного бюджету – з цього нічого не вийшло і не вийде.

Стає цілковито очевидним, що які б гучні заяви та обвинувачення не робили представники влади «кровососів», – прокуратурам, суддям, владній верхівці вже ніхто не вірить ані в Україні, ані за її межами.

Весь світ визнав – в Україні Януковичем та Партією регіонів монтується кримінальна диктатура, а Юлія Тимошенко, як найнебезпечніша особистість для діючого режиму, ув’язнена виключно через політичну діяльність та свою принципову і незламну патріотичну позицію.

Тому, ми заявляємо: Юлія Тимошенко – політична ув’язнена і вона негайно повинна бути звільнена.

Ми віримо і знаємо: режиму не вдасться поневолити Україну!

Україна переможе! Слава Україні!\”

http://byut.com.ua

Попередня

Вираз «закатаю в асфальт» стає буденним в Тернополі

Наступна

«Батьківщина» до Дня молоді запустила у небо 13 червоних сердець