• 5 Грудня, 2021

Суд у справі Юлії Тимошенко перенесли на 23 липня

Київський райсуд Харкова переніс засідання у справі Юлії Тимошенко на 23 липня.
Суддя Костянтин Садовський відмовився задовольнити клопотання захисту, який просив припинити провадження у справі до одужання Юлії Тимошенко.

Зокрема, захист екс-прем’єра звернувся до судді з проханням скасувати постанову про проведення судово-медичної експертизи, яка «виникла внаслідок введення суду в оману стороною обвинувачення та неправильного застосування кримінально-процесуального закону».

За словами Сергія Власенка, захист вимагає «як це відбувається в юридичних, а не політичних процесах, припинити провадження по справі до повного одужання Юлії Тимошенко».

«Звертаюся до суду скасувати постанову (про судово-медичну експертизу), як таку, що виникла внаслідок омани прокурора та яка не відповідає закону», – заявив захисник.

«Якщо людина хворіє, то згідно Кримінально-процесуального кодексу треба принити провадження по справі до одужання Юлії Тимошенко», – підсумував Власенко.

Під час сьогоднішнього судового засідання у залі була присутня велика кількість народних депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина». На площі перед будівлею суду перебувають кілька депутатів, які проводять мітинг на підтримку Юлії Тимошенко.

http://byut.com.ua

Попередня

Василь Деревляний: «Головний лікар розпорядився створити всі умови для того, щоб ми якнайшвидше покинули харківську лікарню, де перебуває Юлія Тимошенко”

Наступна

Юлія Тимошенко передала особисту подяку кожному, хто взяв участь в заходах на її захист