• 26 Жовтня, 2021

Олександр Турчинов обговорив з Юлією Тимошенко політичну ситуацію в Україні

Керівник Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов провів зустріч з Юлією Тимошенко у харківській лікарні «Укрзалізниці».

За його словами, він обговорив з лідером опозиції низку важливих питань, зокрема, внутрішньополітичну ситуацію в Україні, підготовку до з’їзду Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та кандидатури, які плануються висувати під час виборів до Верховної Ради.
 
«Всі пропозиції Юлії Володимирівни, її бачення ситуації, я безумовно доповім Раді Об’єднаної опозиції. Я переконаний, які б провокації не робила влада, Об’єднана опозиція готова до проведення спільного з’їзду, готова йти і перемагати», – сказав Олександр Турчинов.
Об’єднана опозиція «Батьківщина» проведе свій з’їзд 30 липня.
 
Про це Олександр Турчинов повідомив сьогодні на прес-конференції.
 
«Ухвалено рішення провести з\’їзд 30 липня у зв’язку з тими провокаціями, які готує влада. Ви знаєте, що влада на 31 липня готує черговий фарс під назвою суд над Юлією Тимошенко та провокації у вигляді чергового антиконституційного заходу у Верховній Раді», – пояснив Турчинов.  
 
З’їзд розпочне свою роботу об 11.00.

Попередня

Андрій Шевченко: «Вибір простий: «чорне» або «біле» – Україну Януковича або Україну Тимошенко, третього немає»

Наступна

За три дні до виїзної громадської приймальні Василя Деревляного звернулись більше ста жителів Бережанського і Підгаєцького районів