• 26 Січня, 2022

Резолюція XI з’їзду ВО «Батьківщина» «Про припинення політичних репресій в Україні та звільнення політичних в’язнів – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка»

РезолюціяXI з’їзду ВО «Батьківщина»
«Про припинення політичних репресій в Україні та звільнення політичних в’язнів – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка»

Ось уже два роки поспіль Україною править не влада, а організоване злочинне угрупування на чолі із президентом Януковичем. Методи його політики нічим не відрізняються від бандитських. Фактично при владі перебуває кримінал, який злився із державним апаратом та олігархами в небезпечному і катастрофічному для України симбіозі.

Ця банда грабує державу, її народ, знищує все національне, в них немає почуття відповідальності за країну, відсутній патріотизм, поняття національного інтересу, їм чужі українська мова та культура, європейська перспектива, права людини та моральність в політиці.

Результати своєї діяльності вони оцінюють між собою лише за одним параметром – сумою вкрадених і виведених за кордон бюджетних коштів, кількістю золотих унітазів, величиною та розкішністю маєтків, побудованих на вкрадені в народу гроші.

Саме за допомогою бандитських методів кримінально-олігархічний режим Януковича намагається заткнути рота опозиції, знищити її лідерів та прихильників за будь-яку ціну та в будь-який спосіб. Основним каральним загоном бригади Януковича стала судова та правоохоронна система, яка сьогодні не виконує своїх законних і конституційних функцій по захисту прав громадян, а лише обслуговує репресивні забаганки режиму.

За особистої вказівки Януковича, через сфальсифіковані кримінальні справи за гратами опинилися лідер Об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко, інші опоненти чинної влади, зокрема Юрій Луценко.

Беззаперечний факт наявності політичних репресій та політичних в’язнів в Україні було офіційно визнано рішенням Європейського суду з прав людини у справі Юрія Луценка. Переконані – це не перше і не останнє рішення, яке викриває протизаконні механізми розправи над політичною опозицією в Україні зі сторони влади Януковича.

Однак вже всім очевидно, що скільки б не було винесено об’єктивних рішень Європейського суду по справах політичних в’язнів в Україні, як би сильно не поглиблювалася міжнародна ізоляція нашої держави – схаменутися та повернутися на демократичний шлях розвитку ця влада не здатна за визначенням.

Саме тому, ми вже не звертаємося до цього кримінального режиму з вимогою справедливого судочинства, оскільки розуміємо, що він до тремтіння у колінках боїться Юлії Тимошенко та Юрія Луценка на свободі. Саме тому, ми вже не вимагаємо від Януковича звільнити політичних в’язнів, оскільки розуміємо, що наскрізь злочинна діюча влада на це ніколи не піде.

Ми просто попереджаємо: що після того, як Об’єднана опозиція «Батьківщина» переможе на парламентських виборах та сформує демократичну більшість у Верховній Раді, усі хто винен в політичних репресіях в Україні, усі хто займався фальсифікацією кримінальних справ будуть покарані по всій суворості закону.

Ми гарантуємо, що Юлія Тимошенко, яка є політичним лідером Об’єднаної опозиції, Юрій Луценко, інші політичні в’язні будуть звільнені та повністю реабілітовані. Ми відновимо в країні законність і справедливість для кожного громадянина, незалежно від його політичних та релігійних поглядів, фінансового і соціального статусу.

Усі незаконні та антиконституційні рішення органів влади, зокрема, Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Конституційного Суду та інших судів будуть переглянуті та скасовані.

Ми повернемо Україну на європейський і демократичний шлях розвитку та виведемо її із міжнародної ізоляції.

Українці матимуть справедливу державу, чесну владу та гідне життя!

http://byut.com.ua

Попередня

За три дні до виїзної громадської приймальні Василя Деревляного звернулись більше ста жителів Бережанського і Підгаєцького районів

Наступна

Юлія Тимошенко очолила список Об’єднаної опозиції «Батьківщина»