• 26 Жовтня, 2021

Агонія совісті і цинізму

Заява Олександра Тимошенка

Владу зашкалює. Дії влади та Генеральної прокуратури України не піддаються вже ніякому розумному поясненню.

Закінчився здоровий глузд, аргументи відносно визначення своїх маніакальних побоювань щодо життя і здоров’я Віктора Януковича, зрозумілі мотиви щодо нових кримінальних справ. Влада та її опричники в особі Кузьміна, Хорошковського, Льовочкіна під диригенством Януковича, вдаються до нових фальшувань та істерії.

У даному випадку в них нічого іншого не залишилося, як сказати, що вони відкрили ще одну справу за заподіяння тілесних пошкоджень працівнику колонії.

Напевно, наш кристально чесний прокурор, борець за абсолютну справедливість і талановитий виконавець «МУРКИ», мав на увазі факт звірячого вивозу та насильницького транспортування Юлії Тимошенко із Харківської колонії в клініку нібито для проведення медичного огляду.

Людині із здоровим глуздом незрозуміло, як може маленька тендітна жінка завдати побоїв здоровому мужику, а їх там було троє, які загортали її в простирадло, тримали і скручували руки щоб вести на обслідування? Яка людина з нормальним глуздом може повірити, що Юлія Тимошенко побила здорову горилу – тюремника чи завдала йому тілесних пошкоджень?

Такі припущення можуть виникнути тільки в людей з хворою уявою – Януковича, Кузьміна і Ко. Наступною їх справою – буде звинувачення Тимошенко в тому, що Янукович після 60-річниці свого дня народження впав в дитинство.

Я звертаюся до Урядів країн світу. Люди – невже не видно, що ця бандитська влада переходить межу і свідомо знищує свого політичного опонента? Ви вже рік спостерігаєтесь за тим, що твориться в Україні і думаєте, що Янукович одумається. Повірте, це не той випадок. Янукович – це людина з обмеженими розумовими здібностями і він розуміє тільки силу і тиск, а також санкції і арешти рахунків.

Закликаю та прошу Вас зупинити це безглуздя і захистити Лідера опозиції Юлію Тимошенко. Далі може бути пізно! 

http://byut.com.ua

Попередня

Позиція світу щодо неучасті у парламентських виборах Юлії Тимошенко та інших політичних в’язнів

Наступна

Нові абсурдні обвинувачення проти Юлії Тимошенко дискредитують самого Януковича, – Євгенія Тимошенко