• 5 Грудня, 2021

Володимир Бойко: Рогачинську школу закривають, щоб зекономити гроші на зарплату чиновникам Бережанської РДА

Чиновники Бережанської районної державної адміністрації мають на меті зупинити роботу Рогачинської початкової школи. Поряд із цим, закритими можуть бути ще цілий ряд навчальних закладів.

На думку кандидата в народні депутати України у 165 виборчому окрузі Володимира Бойка, навчальні заклади, як і інші об’єкти соціальної сфери, закривають у зв’язку із неможливістю чинною владою профінансувати їх діяльність.
– У бюджеті через недолуге державне управління утворилась величезна дірка, – заявив Володимир Бойко. – Лише у Бережанському районі бракує понад 3 мільйони гривень на заробітну плату освітянам.

\"\"
Політик зазначив, що окрім заборгованості по заробітній платі, кошти відсутні й на енергоносії. Якщо влада не знайде 975 тисяч гривень для навчальних закладів Бережанщини, то в холодну пору навчання просто зупиниться.
Складна ситуація склалась і в галузі медицини. На зарплату лікарям лише на Бережанщині бракує майже 2 мільйони гривень.
«Через ці причини можна зробити висновок, що чиновники, закриваючи школи, просто економлять на власну заробітну плату», – сказав Володимир Бойко.

Попередня

Нові абсурдні обвинувачення проти Юлії Тимошенко дискредитують самого Януковича, – Євгенія Тимошенко

Наступна

Всеукраїнський громадський РУХ ЧЕСНО визнав Василя Деревляного одного з двох доброчесних депутатів Верховної Ради України