• 5 Грудня, 2021

Конгрес та Сенат США незабаром можуть ухвалити резолюції про введення санкцій до української влади

Керівник групи захисту лідера опозиції Юлії Тимошенко Сергій Власенко не виключає, що найближчим часом Конгрес та Сенат США можуть ухвалити резолюції про введення санкцій до української влади «за брутальне порушення основ демократії в Україні.
Про це він заявив під час он-лайн конференції на сайті Ліга.net.

«І в Конгресі, і в Сенаті США знаходиться низка проектів резолюцій, які передбачають різноманітні санкції до української влади за брутальне порушення основ демократії в Україні. Зокрема, мова йде про створення списку за аналогією так званого “Списку Магнітського”, а також про заморожування активів родини Януковича в Сполучених Штатах. Я дуже сподіваюся, що така резолюція буде прийнята найближчим часом»,- зазначив він.

Сергій Власенко також прогнозує, що незабаром, у країнах Європи «почнуть арештовувати європейські активи родини Януковича».

Він повідомив, що Юлія Тимошенко як лідер Об’єднаної опозиції звернулася до відповідних правоохоронних органів різних країн Європейського Союзу із заявами щодо розслідування численних корупційних оборудок, здійснених найвищим керівництвом української держави.

«Зокрема, мова йде про так звану приватизацію оточенням Януковича Укртелекому, вишки Бойка, масштабну корупцію під час будівництва об’єктів Євро-2012, а також про незаконну приватизацію Межигір’я. Сподіваюсь, що під час розслідування цих корупційних дій (гроші від яких опинилися в Європі) правоохоронні органи європейських країн порушать необхідні кримінальні справи, а також почнуть арештовувати європейські активи родини Януковича», – зазначив захисник.

Він також нагадав, що і США, і Європа відкрито заявили свою негативну позицію щодо ситуації  із згортанням демократії  в Україні. «Тотальний бойкот» президента Януковича з боку впливових європейських та американських політиків, на його думку,  може призвести до введення санкцій до представників режиму.

«В Адміністрації Януковича є одна проблема: в них немає перекладача з європейського на «пацанський». Ще одним прикладом  «немовчання» є тотальний бойкот президента Януковича з боку впливових європейських та американських політиків. Якщо він цього не зрозуміє, тоді Європа та США, як мені здається, зроблять наступний крок», – заявив Власенко.

Попередня

Україна може опинитися в ізоляції через режим Януковича, – Президент Єврогрупи

Наступна

В’ячеслав Кириленко: «Влада розпочала рядитися до опозиції, бо рейтинг перших невпинно падає»