• 21 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко: «Один округ – один опозиційний кандидат» – такою має бути наша відповідь режиму

Сьогодні, 15 жовтня у Києві відбувся з’їзд партії ВО «Батьківщина».
Лідер партії Юлія Тимошенко надіслала звернення учасникам з’їзду, у якому наголосила, що в кожному окрузі повинен бути лише один опозиційний кандидат.

Повний текст звернення Юлії Тимошенко:

Дорогі мої!
 
Дякую вам за відданість і непохитність у боротьбі за визволення України. Для мільйонів людей об\’єднана опозиція перетворилася на справжній промінь надії у царстві суму та смерку. Щиро пишаюся вашою мужністю!
 
Але сьогодні Батьківщина потребує мудрості та зваженості не менше, ніж відваги та енергійності.
 
Торік, звертаючись до друзів з-за муру Лук\’янівки, я закликала своїх соратників по боротьбі згуртуватися перед страшною загрозою повної втрати свободи, демократії та незалежності. Вважала тоді й вважаю нині, що тільки максимальне об\’єднання зусиль всіх опозиційних сил убезпечує опонентів режиму від взаємопоборювання та надає реальний шанс перемогти диктатуру злодіїв. Події останніх місяців лишень підтвердили справедливість цього припущення й нагальність цього завдання. Часу для вагань не лишилося.
 
Немає ціни, яку опозиція не мала б заплатити заради спільної перемоги в кожному мажоритарному окрузі. Кожний багнет вкрай важливий у подальшій нещадній війні з мафією. Опозиції не буде виправдання, якщо, через зайву дріб\’язковість провідників чи надмірну амбітність вояків, вона почне нести неприпустимі втрати ще до початку боїв. Визвольна війна передбачає жертовність. Інколи, щоби твій загін переміг, не обов\’язково лягати грудьми на амбразуру. Достатньо просто відійти вбік, аби звільнити дорогу сильнішому. Але все це мусить відбуватися виключно на справедливій та публічній основі. Для декого нині це може перетворитися на особисту драму, але без подібної самопожертви завтра ми не зможемо запобігти спільній трагедії. Наші діти не мають розраховуватися за прорахунки батьків.
 
Особисто хочу звернутися до тих кандидатів, які будуть змушені знятися з виборів, попри те, що вже пройдений такий важкий шлях, і виборча кампанія добігає кінця. Повірте, я все розумію. Будьте впевнені: я ніколи не забуду ваш шляхетний вчинок. І Батьківщина вас не забуде!
 
Годі зайвих слів. «Один округ – один опозиційний кандидат!», – такою має бути наша відповідь режиму, який із засідки зловтішно спостерігає за братовбивчим суперництвом опозиціонерів. Одна голова – добре, будуть дві – зрубають обидві.
 
Зі сподіванням на вашу мудрість …

Попередня

Андрій ПАРУБІЙ: «Українці розпізнають фарбованих лисів»

Наступна

З’їзд «Батьківщини» висловив довіру кандидатам-мажоритарникам, які представляють Тернопільщину