• 23 Жовтня, 2021

Внесення кандидатури Азарова – це знущання над українцями, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

Подавши на розгляд Верховної Ради кандидатуру Миколи Азарова на посаду прем’єр-міністра, президент Віктор Янукович взяв на себе повну відповідальність за провал реформ, поглиблення соціально-економічної кризи в Україні і подальше зубожіння громадян.

Діяльність попереднього уряду, очолюваного Азаровим, стала справжнім стихійним лихом для нашої держави. З 2010 року золотовалютні резерви України зменшилися на 12 млрд., а державний борг на одну людину зріс із понад 6 до майже 13 тисяч гривень.
 
Урядування Азарова ознаменувалося падінням промислового виробництва, виведенням до офшорних зон 72 млрд. доларів, що дорівнює двом річним бюджетам України. За цей час Україна побила усі можливі антирекорди в міжнародних рейтингах інвестиційної привабливості, легкості ведення бізнесу, боротьби із корупцією.
 
Кабмін Азарова підвищив на 10 років необхідний стаж для призначення пенсії за віком та на 5 років пенсійний вік. Цей уряд закрив 700 шкіл та 300 лікарень, знищив 300 тис. малих підприємств. Все це відбувалося на фоні зростання витрат на утримання президента та влади на 6,2 млрд. грн. 
 
Сьогодні кожен 11-й українець безробітний, а 36 млн. українців живуть за межею бідності.
 
Показовим стало завершення 2012 року, яке через бездарні, непрофесійні дії уряду Азарова вилилося у систематичні затримки із виплати заробітних плат бюджетникам, відключення газу для цілої низки міст, кризу недофінансування соціальних програм.
 
Цей уряд ратифікував Харківські угоди і подарував територію України російській військовій базі, підтримав закон, спрямований на знищення української мови.
Це не уряд України – це уряд Партії регіонів.
 
Свою чітку і вкрай негативну оцінку діяльності уряду Азарова українці дали на парламентських виборах 2012 року, коли більшість громадян проголосувало проти діючої влади та нинішнього курсу, підтримавши опозицію.
 
За таких провальних результатів Микола Азаров не має жодного професійного та морального права знову очолювати Кабінет міністрів. Тому повторне внесення його кандидатури на посаду прем’єр-міністра виглядає не інакше, як знущання над українським суспільством зі сторони президента Януковича, який несе особисту і повну відповідальність як за уряд, так і за всю ситуацію в державі.
 
Перестановки членів уряду нічого не змінять в Україні. В Україні змінить все новий президент. І це буде не Янукович.

Попередня

Рішення Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» щодо визначення Юлії Тимошенко кандидатом у президенти

Наступна

Добрі справи під силу справжньому Апостолу