• 28 Червня, 2022

Чи досидить Надія Хоптян до наступної сесії?

14 грудня відбулася чергова сесія Гусятинської районної ради.

На порядок денний було винесено питання про звіт роботи головного редактора газети районного рівня «Вісник Надзбруччя» Марії Гайдук.

За словами керівника фракції «Батьківщина» у районній раді Любомира Лівеля, звіт відбувся, але депутати визнали його незадовільним. Таким чином на наступну сесію опозиційні фракції планують внести питання звільнення головного редактора.

Що стосується подальшого перебування Надії Хоптян на займаній посаді, то цього разу питання не вносилося до порядку денного, оскільки на сесії були присутні 47 депутатів, в той час як для звільнення голови райради необхідні голоси 58 чоловік.

– Але ми з цієї теми не зійдемо. Як тільки-но на сесійному засіданні буде присутня необхідна кількість депутатів, фракція «Батьківщини» відразу вноситиме до розгляду питання про звільнення Надії Хоптян, – зазначив Любомир Лівель.

До слова, на цьому сесійному засіданні був присутній народний депутат України Михайло Апостол, який у своєму виступі перед депутатами Гусятинської районної ради, головами сільських рад, представниками громадських та політичних організацій порушив питання зарплатної заборгованості перед бюджетниками району. Критикуючи бездіяльність Надії Хоптян, нардеп обурився, що вона для прикриття дірки в бюджеті змушує працівників бюджетної сфери йти у відпустки за власний рахунок, але при цьому нараховує собі зарплату вдвічі більшу, ніж мають інші голови районних рад області.

\"\"

Нагадаємо, Надія Хоптян є дружиною голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна. Під час останніх парламентських виборів в одномандатному виборчому окрузі №166 вона зайняла 4 місце з-поміж усіх зареєстрованих кандидатів, які брали участь у виборах.


P.S. Не зважаючи на чітку вимогу українського законодавства, голова Гусятинської районної ради Н.Хоптян не оприлюднила декларації про майно та доходи за 2011 рік ні в районній газеті, ні в жодному обласному виданні. Чому пані Хоптян приховує свої доходи? Мабуть, тому, що вона заробляє найбільше серед усіх голів райрад Тернопільщини. Її заробіток склав 132989 гривень, з яких 108449 гривень – заробітна плата і ще 19539 гривень – матеріальна допомога. (До речі, 5000 гривень пані Хоптян отримала за Почесну грамоту Кабміну). Загалом ця сума всього лиш на 684 гривні менша, ніж у її чоловіка – губернатора Тернопілля.

Для порівняння: голова районної ради сусіднього Теребовлянського району Василь Попко не посоромився оприлюднити своєї декларації. Він заробив у 2011 році на такій же посаді, як і Надія Хоптян, 64388 гривень. Голова райради не меншого за Гусятинський – Зборівського району Віктор Тарковський в 2011 році, згідно із оприлюдненою декларацією, заробив 79020 гривень. При цьому керівником району він працює вже друге скликання.


P.P.S. Після завершення засідання сесії народний депутат України Михайло Апостол віддав поклін пам’ятникові загиблим ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.

Попередня

Діалог із владою неможливий до припинення політичних репресій, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина»

Наступна

Юлію Тимошенко збираються силою привезти до суду