• 20 Січня, 2022

Тернопільські міські організації ВО «Батьківщина» та ВМГО «Батьківщина молода» допомогли Святому Миколаєві

Солодощі, іграшки, книги та святковий настрій сьогодні, 19 грудня активісти Тернопільської молодіжної громадської організації ВМГО «Батьківщина» подарували спільно з Святим Миколаєм вихованцям Тернопільського обласного спеціального будинку дитини та Тернопільського обласного притулку для дітей.

Представники «молодіжки» організували імпровізовані сценки з ангеликами та Миколаєм, які так сподобалися дітворі.

Не жаліючи радісних усмішок, малеча з дитячого будинку один за одним розповідали віршики та співали пісень, за що отримували солодкі подарунки від бородатого улюбленця.

Нагадаємо, що більше місяця тому тернопільська «молодіжка» розпочала підготовку до благодійної акції «Промінь надії».

В рамках акції організатори проводили збір книг, канцелярських товарів, іграшок та інших необхідних речей для потребуючих дітей.

У День Святого Миколая зібрані речі, подарунки представники Тернопільської міської молодіжної громадської організації ВМГО «Батьківщина молода» разом з Святим Миколаєм передали дітям-сиротам у будинках-інтернатах міста Тернополя.

Варто зазначити, що фінансовим спонсором даної акції є народний депутат України, голова ТОО ВО \”Батьківщина\” Василь Деревляний. Також з фруктами та солодощами до привітань діток у притулку долучився голова Тернопільської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Андрій Артимович.

Партнером даної благодійній акції виступила Тернопільська ЗОШ №11, медіа-партнери: УХ-радіо, інтернет-газети: «Провсе» та «Інформаційний простір».

Детальніше з фото шукайте на сторінках газети «Наша Батьківщина»

Попередня

Опозиція стала на захист дитячої лікарні «Охматдит»

Наступна

ЗАЯВА з приводу бездіяльності голови Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяна В.А.